Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Proškina Līga 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 Kairiša Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija Lauk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-28.11.2021 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Jonkus Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3131 Digitālais mārketings Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0412(PLK) G0105(PLK) G0112(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Tihankova Tatjana 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija Lauk a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
09.30-10.15 |
LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Proškina Līga 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 Kairiša Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija Lauk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-28.11.2021 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Grāvīte Ilze, Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Jonkus Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
10.30-11.15 |
LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Proškina Līga 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 Kairiša Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-28.11.2021 Kārkliņa Nameda 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Grāvīte Ilze, Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3131 Digitālais mārketings Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0105(PLK) G0703(PLK) Tihankova Tatjana 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
11.30-12.15 |
LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Pr./lab.d. Sivicka Irina, Missa Imants 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Proškina Līga 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-28.11.2021 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
12.30-13.15 |
LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Kampuss Kaspars, Grāvīte Ilze Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3153 Ģenētika Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ4151 Augļkopība I Bp Lab.darbi Darz a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 G0112(PLK) Jankova Līga 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Lauk.1.2. Kārkliņa Nameda 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Lauk.1.1., Dārz. Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3153 Ģenētika Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Grāvīte Ilze Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Lopkopības fermu modernizācija Lekcija Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 G0112(PLK) Jankova Līga 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Lauk.1.1.,Dārz. Kārkliņa Nameda 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Lauk.1.2. Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3153 Ģenētika Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Lopkopības fermu modernizācija Lekcija Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3153 Ģenētika Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3137 Laukkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 21.09.2021 Ievadlekcija par kursa darbu notiks 119. telpā, Pilī Putniece Gundega |
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Aplociņa Elita 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |