Atpakaļ

G0405 Lauksaimniecības inženierzinātne Maģistra
Pilna laika
1-sem. 3-sem.
Visas apakšprog. Ener-Enerģētika LauMeh-Lauksaimniecības tehnoloģijas un tehnika MasPrR-Mašīnu projektēšanas un ražošana SpekSr-Spēkrati un serviss
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MašZ5026 Patentzinība A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Kronbergs Ēriks
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh5003 Elektroiekārtu atbilstība un sertifikācija B Lekcija
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Plūme Imants
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5158 Lauksaimniecības mašīnu un spēkratu teorija B Lekcija
MasPrR a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
Berjoza Dainis
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5158 Lauksaimniecības mašīnu un spēkratu teorija B Lekcija
MasPrR a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Vārtukapteinis Kaspars
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5029 Transporta inženierdienests un autotirgus B Lekcija
SpekSr a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Rotgalve-Birziete Dace
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5031 Zāles lopbarības ražošana B Lekcija
LauMeh a.prg.
02.09.2019-10.11.2019
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5031 Zāles lopbarības ražošana B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
11.11.2019-22.12.2019
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 MašZ5026 Patentzinība A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Kronbergs Ēriks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh5003 Elektroiekārtu atbilstība un sertifikācija B Prakt.darbi
Ener a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Plūme Imants
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh5003 Elektroiekārtu atbilstība un sertifikācija B Lekcija
Ener a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Plūme Imants
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5158 Lauksaimniecības mašīnu un spēkratu teorija B Lab.darbi
MasPrR a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
Berjoza Dainis
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5158 Lauksaimniecības mašīnu un spēkratu teorija B Lab.darbi
MasPrR a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Vārtukapteinis Kaspars
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5029 Transporta inženierdienests un autotirgus B Prakt.darbi
SpekSr a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Rotgalve-Birziete Dace
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5031 Zāles lopbarības ražošana B Lab.darbi
LauMeh a.prg.
02.09.2019-10.11.2019
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5031 Zāles lopbarības ražošana B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
11.11.2019-22.12.2019
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 LauZ6095 Kartupeļu un dārzeņu ražošana B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
215. aud.
Vārtukapteinis Kaspars

LauZ6095 Kartupeļu un dārzeņu ražošana B Lab.darbi
LauMeh a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
215. aud.
Vārtukapteinis Kaspars
Filz5003 Zinātnes filozofija A Lekcija
02.09.2019-24.11.2019
G0514(PLK)
G0329(PLK)
G0905(PLK)

Brāzma Gunārs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 MašZ5004 Ergonomika un dizains A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Kaķītis Aivars
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo6003 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 MašZ5004 Ergonomika un dizains A Prakt.darbi
02.09.2019-27.10.2019
Kaķītis Aivars
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5004 Ergonomika un dizains A Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
Kaķītis Aivars
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo6003 Angļu valoda maģistrantūrā A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 MašZ5022 Projektēšanas metodoloģijas pamati B Lekcija
MasPrR a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Nulle Imants
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener6001 Alternatīvā enerģētika B Lekcija
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Bērziņš Jānis
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5027 Transporta vadība B Lekcija
SpekSr a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Birzietis Gints
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija
LauMeh a.prg.
02.09.2019-10.11.2019
Priekulis Juris
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija
LauMeh a.prg.
11.11.2019-01.12.2019
Palabinskis Jānis
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Filz5003 Zinātnes filozofija A Prakt.darbi
02.09.2019-24.11.2019
Brāzma Gunārs
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 MašZ5022 Projektēšanas metodoloģijas pamati B Prakt.darbi
MasPrR a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Nulle Imants
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener6001 Alternatīvā enerģētika B Prakt.darbi
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Bērziņš Jānis
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5027 Transporta vadība B Prakt.darbi
SpekSr a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Birzietis Gints
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5027 Transporta vadība B Lekcija
SpekSr a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Birzietis Gints
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija
LauMeh a.prg.
02.09.2019-13.10.2019
Priekulis Juris
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
14.10.2019-24.11.2019
Priekulis Juris
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija
LauMeh a.prg.
25.11.2019-01.12.2019
Palabinskis Jānis
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
02.12.2019-08.12.2019
Palabinskis Jānis
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija
LauMeh a.prg.
09.12.2019-15.12.2019
Vārtukapteinis Kaspars
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
16.12.2019-22.12.2019
Vārtukapteinis Kaspars
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
TraZ5007 Loģistika A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Birzietis Gints
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 TraZ5019 Projektu inženierija B Lekcija
SpekSr a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Šmigins Ruslans
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
11.11.2019-01.12.2019
Palabinskis Jānis
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Lekcija
LauMeh a.prg.
02.12.2019-22.12.2019
Vārtukapteinis Kaspars
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh5008 Iegultā programmēšana inženieriem B Lekcija
Ener, MasPrR a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5019 Projektu inženierija B Lekcija
SpekSr a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Berjoza Dainis
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
02.09.2019-10.11.2019
Priekulis Juris
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
TraZ5007 Loģistika A Prakt.darbi
02.09.2019-27.10.2019
Birzietis Gints
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5007 Loģistika A Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
Birzietis Gints
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 ETeh5008 Iegultā programmēšana inženieriem B Prakt.darbi
Ener, MasPrR a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5019 Projektu inženierija B Prakt.darbi
SpekSr a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Šmigins Ruslans
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5159 Specializētās tehnoloģijas B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
02.12.2019-22.12.2019
Vārtukapteinis Kaspars
122. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5019 Projektu inženierija B Prakt.darbi
SpekSr a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Berjoza Dainis
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh6001 Automātisko sistēmu modelēšana B Lekcija
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Gedzurs Aleksejs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5028 Projektēšana 3D CAM sistēmā B Lekcija
MasPrR a.prg.
02.09.2019-24.11.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5028 Projektēšana 3D CAM sistēmā B Prakt.darbi
MasPrR a.prg.
25.11.2019-22.12.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5028 Spēkratu izmēģināšana un aprēķins B Lekcija
SpekSr a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Berjoza Dainis
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5114 Lauksaimniecības mašīnu teorija I B Lekcija
LauMeh a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
215. aud.
Vārtukapteinis Kaspars
17.30-18.15 ETeh5008 Iegultā programmēšana inženieriem B Prakt.darbi
Ener, MasPrR a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5019 Projektu inženierija B Prakt.darbi
SpekSr a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Šmigins Ruslans
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ6095 Kartupeļu un dārzeņu ražošana B Lekcija
LauMeh a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
215. aud.
Vārtukapteinis Kaspars

TraZ5019 Projektu inženierija B Prakt.darbi
SpekSr a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Berjoza Dainis
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh6001 Automātisko sistēmu modelēšana B Prakt.darbi
Ener a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Gedzurs Aleksejs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5028 Projektēšana 3D CAM sistēmā B Prakt.darbi
MasPrR a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5028 Spēkratu izmēģināšana un aprēķins B Prakt.darbi
SpekSr a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Berjoza Dainis
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

TraZ5028 Spēkratu izmēģināšana un aprēķins B Lab.darbi
SpekSr a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Berjoza Dainis
128. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ5114 Lauksaimniecības mašīnu teorija I B Prakt.darbi
LauMeh a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
215. aud.
Vārtukapteinis Kaspars