Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-17.10.2021 Mangalis Māris 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 18.10.2021-26.12.2021 Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Leibus Inguna 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-10.10.2021 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 11.10.2021-26.12.2021 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3131 Digitālais mārketings Lekcija Darz, Uzne, Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0412(PLK) G0105(PLK) G0112(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Tihankova Tatjana 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
09.30-10.15 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-10.10.2021 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 11.10.2021-26.12.2021 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
10.30-11.15 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Siliņa Dace 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3131 Digitālais mārketings Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0105(PLK) G0703(PLK) Tihankova Tatjana 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
11.30-12.15 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 1.2. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 1.1. Dorbe Adrija 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Siliņa Dace 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
12.30-13.15 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 1.2. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Dorbe Adrija 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 1.2. Dorbe Adrija 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Dorbe Adrija 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija Uzne, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Lopkopības fermu modernizācija Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija Uzne, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Lopkopības fermu modernizācija Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija Uzne a.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |