Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-17.10.2021 Mangalis Māris 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 18.10.2021-26.12.2021 Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Leibus Inguna 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3131 Digitālais mārketings Lekcija Darz, Uzne, Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0412(PLK) G0105(PLK) G0112(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Tihankova Tatjana 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
09.30-10.15 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Berķis Rihards 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Berķis Rihards 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Berķis Rihards 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Siliņa Dace 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3131 Digitālais mārketings Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0105(PLK) G0703(PLK) Tihankova Tatjana 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Berķis Rihards 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Siliņa Dace 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 06.09.2021-31.10.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 06.09.2021-10.10.2021 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 11.10.2021-26.12.2021 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ4233 Lopkopības fermu modernizācija Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 01.11.2021-26.12.2021 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 06.09.2021-10.10.2021 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 11.10.2021-26.12.2021 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ4233 Lopkopības fermu modernizācija Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Priekulis Juris 122. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |