Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Dūrītis Ilmārs
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
Kociņa Iveta
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Indāns Gusts
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
4-EN gr.
Liepa Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
Kociņa Iveta
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija
4-EN gr.
Indāns Gusts
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
Oborins Nikolajs, Freiberga Anete
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
4-EN gr.
31.10.2022-25.12.2022
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
Voiko Laura, Vanaga Jana, Kovaļčuka Līga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Zeļenkova Viktorija
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
4-EN gr.
Liepa Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
12.09.2022-30.10.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.1 grupa
Kociņa Iveta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Gorbačevska Dace
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
12.09.2022-30.10.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Zolova Alīna
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Freiberga Anete
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
31.10.2022-25.12.2022
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
Voiko Laura, Vanaga Jana, Kovaļčuka Līga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.2.1 grupa
Zeļenkova Viktorija
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Nikolajenko Madara
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
4.1.2 grupa
Zvaigzne Inga
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
12.09.2022-30.10.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Gorbačevska Dace
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.2 grupa
Kociņa Iveta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
12.09.2022-30.10.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Zolova Alīna
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
Freiberga Anete, Oborins Nikolajs
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
31.10.2022-25.12.2022
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
Voiko Laura, Vanaga Jana, Kovaļčuka Līga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Gorbačevska Dace
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
4.1.1 grupa
Nikolajenko Madara
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
4.2.1 grupa
Zvaigzne Inga
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.2 grupa
Kociņa Iveta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
12.09.2022-30.10.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Zolova Alīna
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Freiberga Anete
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Gorbačevska Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
31.10.2022-25.12.2022
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
1, 2 gr.
pirmās 2 lekcijas vadīs A.Valdovska, 12 lekcijas attālināti
Balode Madara Beāte, Šķipars Vilnis
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija
4-EN gr.
Mālniece Aija
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Gorbačevska Dace
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Nikolajenko Madara
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.2 grupa
Kociņa Iveta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
12.09.2022-30.10.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Zolova Alīna
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Vanaga Aīda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-30.10.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
31.10.2022-25.12.2022
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
1, 2 gr.
pirmās 2 lekcijas vadīs A.Valdovska, 12 lekcijas attālināti
Balode Madara Beāte, Šķipars Vilnis
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Zeļenkova Viktorija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Gorbačevska Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
4.1.2 grupa
Nikolajenko Madara
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
4.2.2 grupa
Zvaigzne Inga
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.2 grupa
Vanaga Aīda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-30.10.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
1 gr.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.2 grupa
Zeļenkova Viktorija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Gorbačevska Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Nikolajenko Madara
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Liepa Kristīne
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.1 grupa
Kociņa Iveta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-04.11.2022
4.1.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Freiberga Anete
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-30.10.2022
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Vanaga Aīda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
07.11.2022-25.12.2022
4.1.2 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
1 gr.
2.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3046 Komerctiesības Bb Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
BISK
G0402(PLK)
G0614(PLK)
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0508(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Zeļenkova Viktorija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Gorbačevska Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
4.2.1 grupa
Nikolajenko Madara
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
4.1.1 grupa
Zvaigzne Inga
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.1 grupa
Kociņa Iveta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-04.11.2022
4.1.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-30.10.2022
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.1 grupa
Vanaga Aīda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Geine-Romanova Lilija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
07.11.2022-25.12.2022
4.1.2 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1 gr.
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0903(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
4-EN gr.
12 lekcijas attālināti
Šķipars Vilnis, Balode Madara Beāte
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.1.2 grupa
Zeļenkova Viktorija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Nikolajenko Madara
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.2.1 grupa
Kociņa Iveta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Vanaga Aīda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1 gr.
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0903(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
4-EN gr.
12 lekcijas attālināti
Šķipars Vilnis, Balode Madara Beāte
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Zeļenkova Viktorija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
4.2.2 grupa
Nikolajenko Madara
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepa Kristīne
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
12.09.2022-30.10.2022
2.2.1 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.1 grupa
Vanaga Aīda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Bāliņš Andris, Balode Madara Beāte
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.1 grupa
Zeļenkova Viktorija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Alsiņa Kitija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
12.09.2022-30.10.2022
2.2.1 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Geine-Romanova Lilija
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8