Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija 1, 2 gr. Dūrītis Ilmārs A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija 1, 2 gr. Indāns Gusts B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Lekcija 1, 2 gr. 05.09.2022-27.11.2022 Kociņa Iveta F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Pigiņka-Vjačeslavova Inga F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija 1, 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. Voiko Laura, Vanaga Jana, Kovaļčuka Līga B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 grupa Zeļenkova Viktorija F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 grupa Gorbačevska Dace A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Pigiņka-Vjačeslavova Inga F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi 1, 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. Voiko Laura, Vanaga Jana, Kovaļčuka Līga B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned. 2.2.1 grupa Zeļenkova Viktorija F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 grupa Gorbačevska Dace A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned. 2.1.2 grupa Kociņa Iveta F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 grupa Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija 1, 2 gr. 05.09.2022-27.11.2022 Freiberga Anete, Oborins Nikolajs M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi 1, 2 gr. Mališeva Oksana 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.2 grupa Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi 1, 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. Voiko Laura, Vanaga Jana, Kovaļčuka Līga B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija 1, 2 gr. Gorbačevska Dace A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 12.09.2022-30.10.2022 2.1.1 un 2.1.2 grupas Zolova Alīna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 grupa Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 grupa Alsiņa Kitija D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 grupa Gorbačevska Dace A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi 1, 2 gr. Mališeva Oksana 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.2 grupa Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi 1, 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija 1, 2 gr. pirmās 2 lekcijas vadīs A.Valdovska, 12 lekcijas attālināti Balode Madara Beāte, Šķipars Vilnis F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija 1, 2 gr. Gorbačevska Dace A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 12.09.2022-30.10.2022 2.1.1 un 2.1.2 grupas Zolova Alīna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 grupa Cirīte Irita B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.2 grupa Vanaga Aīda A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 grupa Alsiņa Kitija D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi 1, 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija 1, 2 gr. pirmās 2 lekcijas vadīs A.Valdovska, 12 lekcijas attālināti Balode Madara Beāte, Šķipars Vilnis F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.2 grupa Gorbačevska Dace A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 grupa Cirīte Irita B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned. 2.1.2 grupa Vanaga Aīda A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 grupa Alsiņa Kitija D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2 gr. BISK G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.2 grupa Gorbačevska Dace A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Freiberga Anete M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2 gr. BISK G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.2 grupa Gorbačevska Dace A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned. 2.1.1 grupa Kociņa Iveta F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 grupa Cirīte Irita B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2 gr. BISK G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned. 2.2.1 grupa Kociņa Iveta F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 grupa Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 grupa Vanaga Aīda A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 grupa Cirīte Irita B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
17.30-18.15 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 grupa Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 12.09.2022-30.10.2022 2.2.1 grupa Pigiņka-Vjačeslavova Inga A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned. 2.1.1 grupa Vanaga Aīda A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.2 grupa Cirīte Irita B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
18.30-19.15 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 2 gr. 12.09.2022-30.10.2022 2.2.1 grupa Pigiņka-Vjačeslavova Inga A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1.2 grupa Cirīte Irita B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |