Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Valkovska Linda
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
2.ned.
Kaņka Elīna, Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
12.09.2022-25.12.2022
Tītmane Lelde
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
4-EN gr.
Vanaga Aīda, Kozulāne Ance, Valdmann Andres
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
Tītmane Lelde
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Skuja Santa
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-11.12.2022
Antāne Vita, Eihvalde Evija, Kozulāne Ance, Valdmann Andres, Vanaga Aīda
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Grāmatiņa Ilze
216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
4-EN gr.
1.ned.
Zagorska Jeļena
216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
09.30-10.15 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Valkovska Linda
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-27.11.2022
Kaņka Elīna, Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
12.09.2022-25.12.2022
Tītmane Lelde
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
4-EN gr.
Vanaga Aīda, Kozulāne Ance, Valdmann Andres
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Valkovska Linda
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Skuja Santa
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-11.12.2022
Antāne Vita, Eihvalde Evija, Kozulāne Ance, Valdmann Andres, Vanaga Aīda
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
Mūrniece Gundega
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Ciproviča Inga
216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
4-EN gr.
1.ned.
Sazonova Sanita
216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
10.30-11.15 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
24 lekcijas attālināti
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
4-EN gr.
12.09.2022-25.12.2022
Tītmane Lelde
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija
1, 2 gr.
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
Tītmane Lelde
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Valkovska Linda
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Eihvalde Evija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Vanaga Aīda
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
Mūrniece Gundega
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
2 gr.
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
4-EN gr.
1.ned.
Sazonova Sanita, Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
11.30-12.15 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
24 lekcijas attālināti
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
4-EN gr.
12.09.2022-25.12.2022
Tītmane Lelde
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
Kozulāne Ance, Vanaga Aīda
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Liepa Laima, Drevinska Kristīne
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Eihvalde Evija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Vanaga Aīda
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija
4-EN gr.
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
2 gr.
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
4-EN gr.
1.ned.
Sazonova Sanita, Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
12.30-13.15 Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
24 lekcijas attālināti
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
Kozulāne Ance, Vanaga Aīda
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-27.11.2022
Drevinska Kristīne, Liepa Laima
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Ringa-Ošleja Guna
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija
4-EN gr.
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
1.1.
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.
1.2.
Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
4-EN gr.
1.ned.
Sazonova Sanita, Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
13.30-14.15 Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Skuja Santa
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
24 lekcijas attālināti
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
12.09.2022-09.10.2022
2.1.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
10.10.2022-06.11.2022
2.1.2 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Valkovska Linda
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
10.10.2022-06.11.2022
1.1.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-27.11.2022
Liepa Laima, Drevinska Kristīne
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-09.10.2022
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Ringa-Ošleja Guna
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Lekcija
1, 2 gr.
09.09.2022
16.09.2022
23.09.2022
30.09.2022
14.10.2022
21.10.2022
02.12.2022
M.Teterovska nodarbības pēc individuāla plāna

A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2022
28.10.2022
04.11.2022
11.11.2022
18.11.2022
25.11.2022
09.12.2022
16.12.2022
23.12.2022
1.1.1 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Skuja Santa
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
24 lekcijas attālināti
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
12.09.2022-09.10.2022
2.1.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
10.10.2022-06.11.2022
2.1.2 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Valkovska Linda
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
10.10.2022-06.11.2022
1.1.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-09.10.2022
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2022-09.10.2022
1.1.2 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
10.10.2022-06.11.2022
1.2.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Lekcija
1, 2 gr.
09.09.2022
16.09.2022
23.09.2022
30.09.2022
14.10.2022
21.10.2022
02.12.2022
M.Teterovska nodarbības pēc individuāla plāna

A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2022
28.10.2022
04.11.2022
11.11.2022
18.11.2022
25.11.2022
09.12.2022
16.12.2022
23.12.2022
1.1.1 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
2 gr.
26.09.2022-25.12.2022
2.1.1 grupa pēc individuāla plāna
Dūzena Ilze
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
24 lekcijas attālināti
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
12.09.2022-09.10.2022
2.1.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
10.10.2022-06.11.2022
2.1.2 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
10.10.2022-06.11.2022
1.1.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Valkovska Linda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-09.10.2022
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2022-09.10.2022
1.1.2 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
10.10.2022-06.11.2022
1.2.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Lekcija
1, 2 gr.
09.09.2022
16.09.2022
M.Teterovska nodarbības pēc individuāla plāna

A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2022
14.10.2022
21.10.2022
28.10.2022
11.11.2022
02.12.2022
1.1.1 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2022
04.11.2022
18.11.2022
25.11.2022
09.12.2022
16.12.2022
23.12.2022
1.1.2 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
2 gr.
26.09.2022-25.12.2022
2.1.1 grupa pēc individuāla plāna
Dūzena Ilze
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-13.11.2022
Kovaļčuka Līga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
12.09.2022-09.10.2022
2.1.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
10.10.2022-06.11.2022
2.1.2 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
10.10.2022-06.11.2022
1.1.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Valkovska Linda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-09.10.2022
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2022-09.10.2022
1.1.2 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
10.10.2022-06.11.2022
1.2.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2022
07.10.2022
14.10.2022
21.10.2022
28.10.2022
04.11.2022
11.11.2022
18.11.2022
25.11.2022
02.12.2022
09.12.2022
16.12.2022
23.12.2022
1.1.2 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
2 gr.
26.09.2022-25.12.2022
2.1.2 grupa pēc individuāla plāna
Dūzena Ilze
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-13.11.2022
Kovaļčuka Līga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Valkovska Linda
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2022-09.10.2022
1.1.2 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
10.10.2022-06.11.2022
1.2.1 grupa
Skuja Santa
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
28.10.2022
11.11.2022
1.1.2 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2022
07.10.2022
14.10.2022
21.10.2022
04.11.2022
18.11.2022
25.11.2022
02.12.2022
09.12.2022
16.12.2022
23.12.2022
1.2.1 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
2 gr.
26.09.2022-25.12.2022
2.1.2 grupa pēc individuāla plāna
Dūzena Ilze
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-13.11.2022
Kovaļčuka Līga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Valkovska Linda
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
28.10.2022
11.11.2022
1.1.2 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2022
04.11.2022
18.11.2022
25.11.2022
09.12.2022
16.12.2022
23.12.2022
1.2.1 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
28.10.2022
11.11.2022
1.2.1 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
20.30-21.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
28.10.2022
11.11.2022
1.2.1 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
21.30-22.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
28.10.2022
11.11.2022
1.2.1 grupa M.Teterovska, pēc individuāla plāna

A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8