Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
05.09.2022-16.10.2022
Mangalis Māris
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
17.10.2022-25.12.2022
Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Leibus Inguna
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija
BISK
G0506(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
05.09.2022-09.10.2022
Lauk. 1.2., Darz.
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
10.10.2022-25.12.2022
Lauk. 1.2., Darz.
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
Lauk. 1.1.
Erdberga Ieva
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Leibus Inguna
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija
BISK
G0506(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
05.09.2022-09.10.2022
Lauk. 1.2., Darz.
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
10.10.2022-25.12.2022
Lauk. 1.2., Darz.
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
Lauk. 1.1.
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija
Uzne a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
Siliņa Dace
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Leibus Inguna
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
Lauk. 1.1.
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija
Uzne a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
Rancāne Sarmīte
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
Siliņa Dace
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
05.09.2022-09.10.2022
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
10.10.2022-25.12.2022
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
Leibus Inguna
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.09.2022-02.10.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
1.1.
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Lauk.1.2., Darz.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Lauk.1.2., Darz.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
2.ned.
Rancāne Sarmīte
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
1.ned.
Rancāne Sarmīte
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
05.09.2022-09.10.2022
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
10.10.2022-25.12.2022
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
Leibus Inguna
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.09.2022-02.10.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
1.1.
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Lauk.1.2., Darz.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Lauk.1.2., Darz.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
Rancāne Sarmīte
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
Lauk. 1.2., Darz.
Erdberga Ieva
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Lauk.1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
BISK
G0703(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Uzne 1.2., Lopk
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
Lauk. 1.2., Darz.
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Lauk.1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
05.09.2022-09.10.2022
Lauk.1.1.
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
10.10.2022-25.12.2022
Lauk.1.1.
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
1.2.
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
BISK
G0703(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Uzne 1.2., Lopk
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
Lauk. 1.2., Darz.
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
05.09.2022-09.10.2022
Lauk.1.1.
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
10.10.2022-25.12.2022
Lauk.1.1.
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
03.10.2022-25.12.2022
1.2.
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
BISK
G0703(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Lekcija
BISK
G0412(PLK)
G0105(PLK)
G0506(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Auziņa Anita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija
BISK
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
BISK
Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
BISK
Grāvīte Ilze, Tikuma Baiba, Kreišmane Dzidra, Gaile Zinta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi
BISK
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
BISK
Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Prakt.darbi
BISK
Grāvīte Ilze, Tikuma Baiba, Kreišmane Dzidra, Gaile Zinta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
18.30-19.15 VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Prakt.darbi
BISK
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0419(PLK)

Auziņa Anita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18