Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 05.09.2022-16.10.2022 Mangalis Māris 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 17.10.2022-25.12.2022 Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Orlova Irina 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Leibus Inguna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.09.2022-30.10.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Orlova Irina 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Leibus Inguna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Lekcija BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
10.30-11.15 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 05.09.2022-30.10.2022 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.09.2022-30.10.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija Siliņa Dace 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Leibus Inguna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. Rancāne Sarmīte 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi Siliņa Dace 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 05.09.2022-09.10.2022 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 10.10.2022-25.12.2022 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
12.30-13.15 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.09.2022-30.10.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 2.ned. Rancāne Sarmīte 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 1.ned. Rancāne Sarmīte 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 05.09.2022-30.10.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 05.09.2022-09.10.2022 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 10.10.2022-25.12.2022 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.09.2022-30.10.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. Rancāne Sarmīte 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 05.09.2022-30.10.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija BISK G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Uzne 1.2., Lopk Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija BISK G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Mališeva Oksana 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Uzne 1.2., Lopk Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija BISK G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP035 Profesionālā vācu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi Mališeva Oksana 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Lekcija BISK G0412(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0419(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Auziņa Anita 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi BISK Grāvīte Ilze, Tikuma Baiba, Kreišmane Dzidra, Gaile Zinta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
17.30-18.15 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Prakt.darbi BISK Grāvīte Ilze, Tikuma Baiba, Kreišmane Dzidra, Gaile Zinta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
18.30-19.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Prakt.darbi BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0419(PLK) Auziņa Anita 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |