Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Sergejeva Daiga
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3153 Ģenētika Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.09.2019-24.11.2019
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Sergejeva Daiga
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3153 Ģenētika Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.09.2019-24.11.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
02.09.2019-24.11.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
25.11.2019-22.12.2019
Grāvīte Ilze
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kronberga Arta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Sivicka Irina, Missa Imants
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Naglis-Liepa Kaspars
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3153 Ģenētika Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
02.09.2019-24.11.2019
Badauķis Niks
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Grāvīte Ilze, Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kronberga Arta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
27.09.2019
25.10.2019
01.11.2019
22.11.2019
29.11.2019
13.12.2019
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
pr.d./lab.d.
Missa Imants, Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Naglis-Liepa Kaspars
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3153 Ģenētika Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
02.09.2019-24.11.2019
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija
Darz a.prg.
02.09.2019-08.12.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija
Darz a.prg.
09.12.2019-22.12.2019
Grāvīte Ilze
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kronberga Arta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
27.09.2019
25.10.2019
01.11.2019
22.11.2019
29.11.2019
13.12.2019
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Adamovičs Aleksandrs
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Naglis-Liepa Kaspars
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija
Darz a.prg.
02.09.2019-08.12.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija
Darz a.prg.
09.12.2019-22.12.2019
Grāvīte Ilze
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kronberga Arta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
27.09.2019
25.10.2019
01.11.2019
22.11.2019
29.11.2019
13.12.2019
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
13.30-14.15 Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Naglis-Liepa Kaspars
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.gr.
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.gr.
Badauķis Niks
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Klūga Alise
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Grāvīte Ilze
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
27.09.2019
25.10.2019
01.11.2019
22.11.2019
29.11.2019
13.12.2019
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
14.30-15.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Zihmane-Rītiņa Kristīne
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0703(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.gr.
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.gr.
Badauķis Niks
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Klūga Alise
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
27.09.2019
25.10.2019
01.11.2019
22.11.2019
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
15.30-16.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Zihmane-Rītiņa Kristīne
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0703(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
27.09.2019
25.10.2019
01.11.2019
22.11.2019
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
16.30-17.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0703(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2