Atpakaļ

G0105 Ekonomika Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas apakšprog. AgrVid-Agrārā un vides ekonomika GrFin-Grāmatvedība un finanses RegAP-Reģionālā attīstība un pārvalde Tiesb-Tiesību zinātnes Uznd-Biznesa procesu vadība
Visas grupas 1g 2g 3g 4g 5g
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Lekcija
1g, 3g gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Prakt.darbi
1g, 3g gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3087 Apdrošināšanas tirgus B Lekcija
GrFin a.prg.
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mazūre Gunita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4091 Pašvaldību darbība B Lekcija
RegAP a.prg.
4g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ķusis Jānis
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3117 Agrārā un vides politika B Lekcija
AgrVid a.prg.
5g gr.
02.09.2019-22.12.2019
207. kabinets
Pelše Modrīte
VadZ3056 Uzņēmējdarbības institucionālā vide B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Joma Laura
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3017 Komandas menedžments B, C Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0112(PLK)

Dobele Madara
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Vjakse Jolanta
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3104 E-komercija C Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Lēnerts Arnis
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
09.30-10.15 InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Prakt.darbi
1g, 3g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3087 Apdrošināšanas tirgus B Prakt.darbi
GrFin a.prg.
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mazūre Gunita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4091 Pašvaldību darbība B Lekcija
RegAP a.prg.
4g gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Ķusis Jānis
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4091 Pašvaldību darbība B Seminārs
RegAP a.prg.
4g gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Ķusis Jānis
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3117 Agrārā un vides politika B Prakt.darbi
AgrVid a.prg.
5g gr.
02.09.2019-22.12.2019
207.kabinets
Pelše Modrīte
VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi
1g, 3g gr.
28.10.2019-22.12.2019
Auziņa Anita
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi
1g, 3g gr.
02.09.2019-27.10.2019
Muška Aina
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3056 Uzņēmējdarbības institucionālā vide B Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Joma Laura
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Vjakse Jolanta
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3104 E-komercija C Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Lēnerts Arnis
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
10.30-11.15 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija
02.09.2019-27.10.2019
Muška Aina
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
Auziņa Anita
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Lekcija
2g, 4g, 5g gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi
1g, 3g gr.
28.10.2019-22.12.2019
Auziņa Anita
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi
1g, 3g gr.
02.09.2019-27.10.2019
Muška Aina
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Prakt.darbi
1g, 3g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vjakse Jolanta
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3090 Nodokļu uzskaite B Lekcija
GrFin a.prg.
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Leibus Inguna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ4017 Saistību tiesības B Lekcija
RegAP a.prg.
4g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pokotinskis Stepans
199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2055 Lopkopība B Lekcija
AgrVid a.prg.
5g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
21.10.2019-03.11.2019
BISK
G0215(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija
02.09.2019-27.10.2019
Muška Aina
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
Auziņa Anita
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Koroļova Jeļena
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ3056 Uzņēmējdarbības institucionālā vide B Prakt.darbi
1g, 3g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Joma Laura
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Prakt.darbi
1g, 3g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vjakse Jolanta
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3090 Nodokļu uzskaite B Prakt.darbi
GrFin a.prg.
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Leibus Inguna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ4017 Saistību tiesības B Lekcija
RegAP a.prg.
4g gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pokotinskis Stepans
199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ4017 Saistību tiesības B Prakt.darbi
RegAP a.prg.
4g gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pokotinskis Stepans
199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2055 Lopkopība B Prakt.darbi
AgrVid a.prg.
5g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
21.10.2019-03.11.2019
BISK
G0215(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
28.10.2019-22.12.2019
Auziņa Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
02.09.2019-27.10.2019
Muška Aina
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ4016 Lietu tiesības B Lekcija
Tiesb a.prg.
3g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pūce Alla
199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3052 Kvalitātes vadība B Lekcija
Uznd a.prg.
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Muška Aina
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4091 Pašvaldību darbība B Prakt.darbi
RegAP a.prg.
4g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ķusis Jānis
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ3052 Kvalitātes vadība B Prakt.darbi
Uznd a.prg.
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Muška Aina
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ4017 Saistību tiesības B Prakt.darbi
RegAP a.prg.
4g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pokotinskis Stepans
199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
21.10.2019-03.11.2019
BISK
G0215(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
13.30-14.15 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
28.10.2019-22.12.2019
Auziņa Anita
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
02.09.2019-27.10.2019
Muška Aina
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ2043 Biznesa ētika, etiķete B Lekcija
Uznd a.prg.
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Cīrule Simona
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ4016 Lietu tiesības B Prakt.darbi
Tiesb a.prg.
3g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pūce Alla
199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3046 Vērtspapīru tirgus B, C Lekcija
GrFin a.prg.
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Jakušonoka Ingrīda
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3029 Civilprocess B, C Lekcija
Tiesb a.prg.
3g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vitte Ārija
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3052 Kvalitātes vadība B Prakt.darbi
Uznd a.prg.
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Muška Aina
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2054 Augkopība B Lekcija
AgrVid a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kreišmane Dzidra
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vjakse Jolanta
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ4022 Starptautiskās līgumtiesības B Lekcija
Tiesb a.prg.
3g gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pokotinskis Stepans
199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ4022 Starptautiskās līgumtiesības B Prakt.darbi
Tiesb a.prg.
3g gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pokotinskis Stepans
199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
21.10.2019-03.11.2019
BISK
G0215(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
14.30-15.15 JurZ3029 Civilprocess B, C Lekcija
Tiesb a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
BISK ( izņēmot Tiesību zin.)
Vitte Ārija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ2043 Biznesa ētika, etiķete B Prakt.darbi
Uznd a.prg.
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Cīrule Simona
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3046 Vērtspapīru tirgus B, C Prakt.darbi
GrFin a.prg.
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Jakušonoka Ingrīda
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3029 Civilprocess B, C Prakt.darbi
Tiesb a.prg.
3g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vitte Ārija
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2054 Augkopība B Prakt.darbi
AgrVid a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Kreišmane Dzidra
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Prakt.darbi
2g, 4g, 5g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vjakse Jolanta
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ4022 Starptautiskās līgumtiesības B Prakt.darbi
Tiesb a.prg.
3g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pokotinskis Stepans
199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
BISK
G0215(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
15.30-16.15 JurZ3029 Civilprocess B, C Lekcija
Tiesb a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
BISK ( izņēmot Tiesību zin.)
Vitte Ārija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ2043 Biznesa ētika, etiķete B Prakt.darbi
Uznd a.prg.
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Cīrule Simona
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2068 Reklāmas veidošana C Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
BISK
G0215(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
16.30-17.15 VadZ2019 Biznesa etiķete C Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Cīrule Simona
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4081 Pasākumu vadība C Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
17.30-18.15 VadZ2019 Biznesa etiķete C Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Cīrule Simona
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ4081 Pasākumu vadība C Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
BISK
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18