Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Dobele Aina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Sudārs Ritvars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi 2g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Jurevica Aija 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 1g gr. 02.09.2019-27.10.2019 Sivicka Irina 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 1g gr. 28.10.2019-22.12.2019 Dāboliņa Jolanta 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
09.30-10.15 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi 2g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi 1g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Jurevica Aija 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Sudārs Ritvars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi 2g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Jurevica Aija 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 1g gr. 02.09.2019-27.10.2019 Sivicka Irina 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 1g gr. 28.10.2019-22.12.2019 Dāboliņa Jolanta 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
10.30-11.15 |
Filz1025 Filozofija A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Brāzma Gunārs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi 2g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2131 Ievads ekonomikas studijās A Prakt.darbi 1g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Jurevica Aija 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Sivicka Irina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Dāboliņa Jolanta 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0112(PLK) G0816(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||
11.30-12.15 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0604(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
VadZ3035 Dokumentu pārvaldība B Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0112(PLK) Cīrule Simona 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Sivicka Irina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Dāboliņa Jolanta 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0112(PLK) G0816(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||
12.30-13.15 |
Soci2036 Socioloģija A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0112(PLK) Paula Līga 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi 1g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 2g gr. 02.09.2019-27.10.2019 Sivicka Irina 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 2g gr. 28.10.2019-22.12.2019 Dāboliņa Jolanta 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3035 Dokumentu pārvaldība B Prakt.darbi 2g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Cīrule Simona 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Soci2036 Socioloģija A Seminārs 1g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Paula Līga 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
13.30-14.15 |
Filz1025 Filozofija A Seminārs 2g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Brāzma Gunārs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 1g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ekon1012 Mikroekonomika A Prakt.darbi 1g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 2g gr. 02.09.2019-27.10.2019 Sivicka Irina 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ1004 Lauksaimniecisko procesu organizācija A Prakt.darbi 2g gr. 28.10.2019-22.12.2019 Dāboliņa Jolanta 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3035 Dokumentu pārvaldība B Prakt.darbi 1g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Cīrule Simona 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Soci2036 Socioloģija A Seminārs 2g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Paula Līga 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
14.30-15.15 |
Filz1025 Filozofija A Seminārs 1g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Brāzma Gunārs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība A Prakt.darbi 2g gr. 02.09.2019-22.12.2019 Brizga Dace 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||||
15.30-16.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Prakt.darbi 1g gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Valujeva Kristīne 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība A Prakt.darbi 2g gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Valujeva Kristīne 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |