Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
02.09.2019-13.10.2019
Mangalis Māris
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
14.10.2019-22.12.2019
Palabinskis Jānis
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
1.2.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
1.1.
Vucāns Roberts
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Leibus Inguna
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
11. aud. (. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Darz, Lopk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
1.2.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
1.1.
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
07.10.2019-22.12.2019
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-06.10.2019
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Leibus Inguna
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Leibus Inguna
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija
Uzne a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Dorbe Adrija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
11. aud. (. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Darz, Lopk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
1.1.
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
21.10.2019-03.11.2019
BISK
G0105(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
07.10.2019-22.12.2019
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-06.10.2019
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Leibus Inguna
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Leibus Inguna
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija
Uzne a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Dorbe Adrija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Siliņa Dace
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.09.2019
12.09.2019
26.09.2019
Vircava Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
23.09.2019-22.12.2019
1.2.
Vucāns Roberts
139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
21.10.2019-03.11.2019
BISK
G0105(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0703(PLK)

Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Dorbe Adrija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Adamovičs Aleksandrs
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
24.09.2019
Vircava Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
10.09.2019
Vircava Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Siliņa Dace
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
1.2.
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
21.10.2019-03.11.2019
BISK
G0105(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
13.30-14.15 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0703(PLK)

Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
30.09.2019-27.10.2019
Dorbe Adrija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.09.2019
12.09.2019
26.09.2019
Vircava Ilze
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
1.2.
Vucāns Roberts
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
21.10.2019-03.11.2019
BISK
G0105(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
14.30-15.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Zihmane-Rītiņa Kristīne
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0703(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
02.09.2019-06.10.2019
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
07.10.2019-22.12.2019
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
BISK
G0105(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
15.30-16.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Zihmane-Rītiņa Kristīne
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0703(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
02.09.2019-06.10.2019
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Uzne, Lopk a.prg.
07.10.2019-22.12.2019
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
09.12.2019-22.12.2019
BISK
Darguža Madara
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
14.10.2019-08.12.2019
BISK
Liepniece Marta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
02.09.2019-13.10.2019
BISK
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2068 Reklāmas veidošana Bb Lekcija
Darz, Uzne a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
BISK
G0105(PLK)

Gulbe Ingūna
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
16.30-17.15 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0703(PLK)

Kļaviņa Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
09.12.2019-22.12.2019
BISK
Darguža Madara
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
14.10.2019-08.12.2019
BISK
Liepniece Marta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
02.09.2019-13.10.2019
BISK
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
09.12.2019-22.12.2019
BISK
Darguža Madara
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
14.10.2019-08.12.2019
BISK
Liepniece Marta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
02.09.2019-13.10.2019
BISK
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
18.30-19.15 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
09.12.2019-22.12.2019
BISK
Darguža Madara
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
14.10.2019-08.12.2019
BISK
Liepniece Marta
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
02.09.2019-13.10.2019
BISK
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2