Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 02.09.2019-13.10.2019 Mangalis Māris 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 14.10.2019-22.12.2019 Palabinskis Jānis 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Pētersone Aija 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Orlova Irina 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Leibus Inguna 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Pētersone Aija 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Orlova Irina 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
10.30-11.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Leibus Inguna 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 30.09.2019-22.12.2019 Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi Darz, Lopk a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Dubova Laila 8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija Darz, Uzne a.prg. 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 29.11.2019 13.12.2019 G0105(PLK) G0112(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
11.30-12.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Leibus Inguna 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi Darz a.prg. 30.09.2019-22.12.2019 Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Siliņa Dace 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi Darz a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija Darz, Uzne a.prg. 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 29.11.2019 13.12.2019 G0105(PLK) G0112(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
12.30-13.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0703(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 10.09.2019 Vircava Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi Darz a.prg. 30.09.2019-22.12.2019 Vucāns Roberts 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Siliņa Dace 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi Darz a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija Darz, Uzne a.prg. 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 29.11.2019 13.12.2019 G0105(PLK) G0112(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
13.30-14.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0703(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 05.09.2019 12.09.2019 26.09.2019 Vircava Ilze 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija Darz, Uzne a.prg. 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 29.11.2019 13.12.2019 G0105(PLK) G0112(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 02.09.2019-06.10.2019 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 07.10.2019-22.12.2019 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija Darz, Uzne a.prg. 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 G0105(PLK) G0112(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 02.09.2019-27.10.2019 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 28.10.2019-22.12.2019 Dubova Laila zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 02.09.2019-06.10.2019 Mangalis Māris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 07.10.2019-22.12.2019 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 09.12.2019-22.12.2019 BISK Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 14.10.2019-08.12.2019 BISK Liepniece Marta 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 02.09.2019-13.10.2019 BISK Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija Darz, Uzne a.prg. 27.09.2019 25.10.2019 01.11.2019 22.11.2019 G0105(PLK) G0112(PLK) Gulbe Ingūna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
16.30-17.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 09.12.2019-22.12.2019 BISK Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 14.10.2019-08.12.2019 BISK Liepniece Marta 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 02.09.2019-13.10.2019 BISK Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 09.12.2019-22.12.2019 BISK Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 14.10.2019-08.12.2019 BISK Liepniece Marta 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 02.09.2019-13.10.2019 BISK Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
18.30-19.15 |
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 09.12.2019-22.12.2019 BISK Misule Madara 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 14.10.2019-08.12.2019 BISK Liepniece Marta 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Lekcija 02.09.2019-13.10.2019 BISK Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |