Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Lauksaimnieciskās ražošanas vadītājs
BISK Ievadkurss mākslīgajā intelektā notiks E vidē
BISK Mašīnmācīšanās modeļu izveide izmantojot Python notiks E-vide
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2023-15.10.2023
Mangalis Māris
212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
16.10.2023-24.12.2023
Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Siliņa Dace
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
Leibus Inguna
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2023-08.10.2023
Lauk.1.1.
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.10.2023-24.12.2023
Lauk.1.1.
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
lauk.1.2., Darz
Erdberga Ieva
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4240 Patentzinība un standarti Bv Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Siliņa Dace
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Leibus Inguna
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2023-01.10.2023
lauk.1.1.
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2023-08.10.2023
Lauk.1.1.
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.10.2023-24.12.2023
Lauk.1.1.
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lekcija
Uzne a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
lauk.1.2., Darz
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Lekc./lab.d.
Rancāne Sarmīte
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Leibus Inguna
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
lauk.1.2., Darz
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Lekc./lab.d.
Rancāne Sarmīte
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP032 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā II Bv Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lopk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Leibus Inguna
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-01.10.2023
lauk.1.2., Darz
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Dorbe Adrija
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
lauk.1.2., Darz
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Lekc./lab.d.
Rancāne Sarmīte
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Lekc./lab.d.
Švarta Agrita
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-08.10.2023
Lauk.1.2., Dārz.
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.10.2023-24.12.2023
Lauk.1.2., Dārz.
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lopk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

LauZ2040 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
Dorbe Adrija
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4150 Bioloģiskā augkopība un dārzkopība Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi
Darz, Lauk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Leibus Inguna
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Lekc./lab.d.
Rancāne Sarmīte
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Lauk.1.2., Darz
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Lauk.1.2., Darz
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
lauk.1.1.
Erdberga Ieva
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Lekc./lab.d.
Švarta Agrita
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-08.10.2023
Lauk.1.2., Dārz.
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
09.10.2023-24.12.2023
Lauk.1.2., Dārz.
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0703(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Lekcija
Uzne, Lauk a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0413(PLK)
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0105(PLK)
G0506(PLK)
G0419(PLK)
G0330(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Liepiņa Egija Aurēlija
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lekcija
Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
Dubova Laila
zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Lauk.1.2., Darz
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Lauk.1.2., Darz
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
lauk.1.1.
Erdberga Ieva
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
04.09.2023-08.10.2023
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
09.10.2023-24.12.2023
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0703(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija
Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Lauk.1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Lauk.1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
lauk.1.1.
Erdberga Ieva
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
04.09.2023-08.10.2023
Mangalis Māris
326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4031 Lauksaimniecības mehanizācija Bp Lab.darbi
Uzne, Lopk a.prg.
09.10.2023-24.12.2023
Palabinskis Jānis
113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
Lopk a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0703(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Prakt.darbi
Uzne, Lopk, Lauk a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0402(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3006 Augu fizioloģija II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
04.09.2023-29.10.2023
Lauk.1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Lauk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Lauk.1.1.
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Biol3008 Mikrobioloģija Bt Lab.darbi
Uzne a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
Dubova Laila
8. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

LauZ2042 Augsnes zinātne Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
lauk.1.1.
Erdberga Ieva
135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ3148 3D modelēšana un printēšana Bb Lekcija
Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
BISK
G0327(PLK)
G0330(PLK)
G0336(PLK)

Luksa Jolanta
901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
17.30-18.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi
Lauk a.prg.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
BISK
Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Prakt.darbi
Uzne, Lauk a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0413(PLK)
G0419(PLK)
G0330(PLK)

Liepiņa Egija Aurēlija
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
BūvZ3148 3D modelēšana un printēšana Bb Lekcija
Lauk a.prg.
02.10.2023-24.12.2023
BISK
G0327(PLK)
G0330(PLK)
G0336(PLK)

Luksa Jolanta
901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
18.30-19.15 BūvZ3148 3D modelēšana un printēšana Bb Lekcija
Lauk a.prg.
30.10.2023-24.12.2023
BISK
G0327(PLK)
G0330(PLK)
G0336(PLK)

Luksa Jolanta
901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19