Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Aplociņa Elita
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Aplociņa Elita
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.1 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Lekcija
BISK
G0614(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija
1, 2 gr.
1.ned.-31.01.2022-08.05.2022
Aplociņa Elita
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
1, 2 gr.
07.02.2022
Bārzdiņa Dace
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
1, 2 gr.
07.03.2022
Aplociņa Elita
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Aplociņa Elita
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.1 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Lekcija
BISK
G0614(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-27.02.2022
Bārzdiņa Dace
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
1, 2 gr.
28.02.2022-27.03.2022
Aplociņa Elita
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
1, 2 gr.
28.03.2022-08.05.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VidZ3046 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-27.03.2022
Grinberga Linda
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.2 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Ārne Astra, Cerbule Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.1 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-27.02.2022
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
1 gr.
28.02.2022-27.03.2022
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
1 gr.
28.03.2022-08.05.2022
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VidZ3046 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-27.03.2022
Grinberga Linda
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.2 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Ārne Astra, Cerbule Inga
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Ārne Astra, Cerbule Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.1 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
1 gr.
07.02.2022
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
1 gr.
28.02.2022
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.1 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.1 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Ārne Astra, Cerbule Inga
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.2 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
02.05.2022-08.05.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas pēc individuāla plāna
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
13.30-14.15 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
14 nedēļas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.1 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.1 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.2 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
02.05.2022-08.05.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas pēc individuāla plāna
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
14.30-15.15 VadZ2015 Stresa vadība Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0215(PLK)
G0816(PLK)

Kirila Kitija
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Lūsis Ivars
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.2 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 VadZ2015 Stresa vadība Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kirila Kitija
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija
1, 2 gr.
02.02.2022
09.02.2022
Lūsis Ivars
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.2.2 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija
1 gr.
BISK
G0215(PLK)

Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.2 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
02.05.2022-08.05.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas pēc individuāla plāna
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
17.30-18.15 LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija
1 gr.
BISK
G0215(PLK)

Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-08.05.2022
1.1.2 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
02.05.2022-08.05.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas pēc individuāla plāna
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8