Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
Cerbule Anna Regīna
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
Lekc./pr.d.
Aplociņa Elita
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3046 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Grinberga Linda
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Lekcija
BISK
G0614(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
Cerbule Anna Regīna
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
Lekc./pr.d.
Aplociņa Elita
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3046 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Grinberga Linda
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
Maraka Endija
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Lekcija
BISK
G0614(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
Lūsis Ivars
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
Lekc./pr.d.
Aplociņa Elita
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Cerbule Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
Maraka Endija
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija
4-EN gr.
07.02.2022
14.02.2022
Lūsis Ivars
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija
4-EN gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
Lekc./pr.d.
Aplociņa Elita
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
22.02.2022
Lekc./pr.d.
Bārzdiņa Dace
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Aplociņa Elita
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
08.02.2022
Lekc./pr.d.
Bārzdiņa Dace
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Cerbule Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.2.1 grupa
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.2.1 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
01.02.2022
15.02.2022
22.02.2022
Lekc./pr.d.
Bārzdiņa Dace
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
28.02.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Aplociņa Elita
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
28.03.2022-08.05.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
08.02.2022
Lekc./pr.d.
Bārzdiņa Dace
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.2.1 grupa
Cerbule Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.05.2022-08.05.2022
4.3.1 grupa pēc individuāla plāna
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.2.1 grupa
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.2.1 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
01.02.2022
15.02.2022
22.02.2022
Lekc./pr.d.
Bārzdiņa Dace
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
28.02.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Aplociņa Elita
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
28.03.2022-08.05.2022
Bārzdiņa Dace
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN gr.
08.02.2022
Lekc./pr.d.
Bārzdiņa Dace
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.2.1 grupa
Cerbule Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.05.2022-08.05.2022
4.3.1 grupa pēc individuāla plāna
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.2.1 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.3.1 grupa
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
4.2.1 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.3.1 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.3.1 grupa
Cerbule Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.05.2022-08.05.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas pēc individuāla plāna
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.3.1 grupa
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
4.2.1 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.3.1 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.3.1 grupa
Cerbule Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.05.2022-08.05.2022
4.1.1 un 4.1.2 grupas pēc individuāla plāna
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.3.1 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.2 grupa
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
4.3.1 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.05.2022-08.05.2022
4.2.1 grupa pēc individuāla plāna
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.2 grupa
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
4.3.1 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
02.05.2022-08.05.2022
4.2.1 grupa pēc individuāla plāna
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.1 grupa
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-08.05.2022
4.1.1 grupa
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8