Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-27.03.2022
Terentjeva Margarita
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6039 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija III Bt Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kovaļčuka Līga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5015 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Tītmane Lelde
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Laizāns Nauris
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete5015 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Tītmane Lelde
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kovaļenko Kaspars
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-27.03.2022
Terentjeva Margarita
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6039 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kovaļčuka Līga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5015 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Tītmane Lelde
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kļaviņa Alīna, Krūklīte Anna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-27.03.2022
Terentjeva Margarita
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5015 Veterinārā darba organizācija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Tītmane Lelde
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kovaļenko Kaspars
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete6039 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija III Bt Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kovaļčuka Līga, Voiko Laura
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kļaviņa Alīna, Tītmane Lelde
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Gorbačevska Dace
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kļaviņa Alīna, Krūklīte Anna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-27.03.2022
Terentjeva Margarita
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Mūrniece Gundega
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete6039 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kovaļčuka Līga, Voiko Laura
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Kļaviņa Alīna, Tītmane Lelde
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.2 grupa
Gorbačevska Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.1 grupa
Laizāns Nauris
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.2 grupa
Prizeva Kate
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5015 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Tītmane Lelde
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.1 grupa
Valkovska Linda
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.1 grupa
Krūklīte Anna, Kļaviņa Alīna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Mūrniece Gundega
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-27.03.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Valkovska Linda
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.1 grupa
Kļaviņa Alīna, Tītmane Lelde
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5015 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.1 grupa
Laizāns Nauris
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.2 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna, Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.1 grupa
Gorbačevska Dace
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.2 grupa
Prizeva Kate
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5015 Veterinārā darba organizācija II Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
Tītmane Lelde
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.1 grupa
Valkovska Linda
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.1 grupa
Krūklīte Anna, Kļaviņa Alīna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.2 grupa
Mūrniece Gundega
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-27.03.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Valkovska Linda
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.1 grupa
Kļaviņa Alīna, Tītmane Lelde
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5015 Veterinārā darba organizācija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.2 grupa
Laizāns Nauris
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.1 grupa
Gorbačevska Dace
M217. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna, Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.1 grupa
Prizeva Kate
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.2 grupa
Valkovska Linda
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.1 grupa
Krūklīte Anna, Kļaviņa Alīna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-27.03.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.2 grupa
Mūrniece Gundega
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 VadZ2015 Stresa vadība Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0215(PLK)
G0816(PLK)

Kirila Kitija
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-27.03.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Valkovska Linda
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.1 grupa
Kļaviņa Alīna, Tītmane Lelde
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.2 grupa
Gorbačevska Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.2 grupa
Laizāns Nauris
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna, Krūklīte Anna
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.1 grupa
Prizeva Kate
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.2 grupa
Valkovska Linda
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.1 grupa
Krūklīte Anna, Kļaviņa Alīna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-27.03.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupa
Tītmane Lelde
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-27.03.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 VadZ2015 Stresa vadība Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kirila Kitija
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Lekcija
1 gr.
31.01.2022-06.03.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.03.2022-13.03.2022
1.1.1 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
14.03.2022-20.03.2022
1.1.2 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
21.03.2022-27.03.2022
1.2.1 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
28.03.2022-03.04.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.04.2022-10.04.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna, Tītmane Lelde
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Lekcija
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
Laizāns Nauris
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4106 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna III Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.1 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.2 grupa
Prizeva Kate
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.1 grupa
Valkovska Linda
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.1 grupa
Krūklīte Anna, Kļaviņa Alīna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-27.03.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupa
Tītmane Lelde
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-27.03.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete4079 Oftalmoloģija Bb Lekcija
1 gr.
31.01.2022-06.03.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.03.2022-13.03.2022
1.1.1 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
14.03.2022-20.03.2022
1.1.2 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
21.03.2022-27.03.2022
1.2.1 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
28.03.2022-03.04.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.04.2022-10.04.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna, Tītmane Lelde
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.2 grupa
Kļaviņa Alīna, Krūklīte Anna
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.2 grupa
Prizeva Kate
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.1 grupa
Valkovska Linda
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.1 grupa
Krūklīte Anna, Kļaviņa Alīna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4073 Pārtikas higiēna un inspekcija I Bp Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-27.03.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupa
Tītmane Lelde
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.1 grupa
Valkovska Linda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.2 grupa
Mūrniece Gundega
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete4079 Oftalmoloģija Bb Lekcija
1 gr.
31.01.2022-06.03.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.03.2022-13.03.2022
1.1.1 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
14.03.2022-20.03.2022
1.1.2 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
21.03.2022-27.03.2022
1.2.1 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
28.03.2022-03.04.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.2 grupa
Kļaviņa Alīna, Tītmane Lelde
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.2 grupa
Kļaviņa Alīna, Krūklīte Anna
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.1 grupa
Prizeva Kate
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.1 grupa
Valkovska Linda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4122 Infekcijas slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-10.04.2022
4.1.2 grupa
Mūrniece Gundega
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete4079 Oftalmoloģija Bb Lekcija
1 gr.
31.01.2022-06.03.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.03.2022-13.03.2022
1.1.1 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
14.03.2022-20.03.2022
1.1.2 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
21.03.2022-27.03.2022
1.2.1 grupa
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4079 Oftalmoloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
28.03.2022-03.04.2022
Kovaļčuka Līga
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5011 Sīkdzīvnieku slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.2.2 grupa
Kļaviņa Alīna, Krūklīte Anna
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4022 Lielo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-10.04.2022
1.1.1 grupa
Prizeva Kate
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8