Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 28.03.2022-24.04.2022 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 31.01.2022-17.04.2022 Gaile Zinta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-17.04.2022 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Misule Madara 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 1.2. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 1.1. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 28.03.2022-24.04.2022 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-10.04.2022 Gaile Zinta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-10.04.2022 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 2.ned.-31.01.2022-10.04.2022 Putniece Gundega 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Misule Madara 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 1.2. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 1.1. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-13.03.2022 Hohlova Vera 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 14.03.2022-24.04.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.01.2022-17.04.2022 Putniece Gundega 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 Misule Madara 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 1.2. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-31.01.2022-10.04.2022 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-11.04.2022-01.05.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 2.ned.-31.01.2022-10.04.2022 Augšpole Ingrīda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 1.1. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-13.03.2022 Hohlova Vera 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-14.03.2022-24.04.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 2.ned.-31.01.2022-13.03.2022 Hohlova Vera 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 2.ned.-14.03.2022-24.04.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.01.2022-24.04.2022 Tikuma Baiba 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.01.2022-17.04.2022 Putniece Gundega 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 Lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-10.04.2022 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 11.04.2022-01.05.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 31.01.2022-17.04.2022 Augšpole Ingrīda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 31.01.2022-13.03.2022 Hohlova Vera 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 14.03.2022-24.04.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 31.01.2022-13.03.2022 Hohlova Vera 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 14.03.2022-24.04.2022 Kreišmane Dzidra 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.01.2022-24.04.2022 Tikuma Baiba 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 1.ned.-31.01.2022-10.04.2022 Putniece Gundega 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 Lekc./pr.d. Līcīte Ieva 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-10.04.2022 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 11.04.2022-01.05.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-24.04.2022 Cerbule Inga, Ilgaža Aija A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-13.03.2022 Hohlova Vera 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 1.ned.-14.03.2022-24.04.2022 Kreišmane Dzidra 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Lekc./pr.d. Līcīte Ieva 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-24.04.2022 Cerbule Inga, Ilgaža Aija A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 31.01.2022-10.04.2022 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.04.2022-01.05.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
Biol3007 Augu pavairošana Lekcija BISK Alsiņa Ina 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 VadZ2015 Stresa vadība Lekcija BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Kirila Kitija 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-27.03.2022 1.1. Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 2.ned.-31.01.2022-27.03.2022 Lauk.1.2., Darz. Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.01.2022-01.05.2022 Lekc./pr.d. Līcīte Ieva 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 31.01.2022-24.04.2022 Ilgaža Aija, Cerbule Inga A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 31.01.2022-10.04.2022 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.04.2022-01.05.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Biol3007 Augu pavairošana Lab.darbi BISK Dubova Laila 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 VadZ2015 Stresa vadība Prakt.darbi BISK G0703(PLK) Kirila Kitija 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-27.03.2022 1.1. Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 2.ned.-31.01.2022-27.03.2022 Lauk.1.2., Darz. Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 31.01.2022-24.04.2022 Ilgaža Aija, Cerbule Inga A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-10.04.2022 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 1.ned.-11.04.2022-01.05.2022 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |