Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 02.02.2021 09.02.2021 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 16.02.2021 23.02.2021 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 02.03.2021 09.03.2021 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Gulbe Ingūna 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Klūga Alise zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Siliņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 02.02.2021 09.02.2021 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 16.02.2021 23.02.2021 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 02.03.2021 09.03.2021 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Gulbe Ingūna 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Klūga Alise zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Siliņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2021 25.02.2021 04.03.2021 Medne Ruta F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.03.2021 18.03.2021 25.03.2021 Medne Ruta F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 02.02.2021 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 09.02.2021 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 16.02.2021 23.02.2021 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 02.03.2021 09.03.2021 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 16.03.2021 23.03.2021 Kampuse Solvita LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Gulbe Ingūna 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.02.2021 18.02.2021 Pundurs Einārs 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Siliņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2021 25.02.2021 04.03.2021 Medne Ruta F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.03.2021 18.03.2021 25.03.2021 Medne Ruta F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-14.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 02.02.2021 09.02.2021 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 16.02.2021 23.02.2021 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 02.03.2021 09.03.2021 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 16.03.2021 23.03.2021 Kampuse Solvita LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-28.02.2021 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Gulbe Ingūna 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.02.2021 18.02.2021 Pundurs Einārs 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Siliņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 04.02.2021 25.02.2021 04.03.2021 Medne Ruta F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.03.2021 18.03.2021 25.03.2021 Medne Ruta F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.2. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 02.02.2021 09.02.2021 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 16.02.2021 23.02.2021 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 02.03.2021 09.03.2021 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 16.03.2021 Kampuse Solvita PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 23.03.2021 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.02.2021 Pundurs Einārs 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 18.02.2021 Pundurs Einārs 111. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2021 25.02.2021 04.03.2021 11.03.2021 18.03.2021 25.03.2021 Medne Ruta F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.2. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 02.02.2021 09.02.2021 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 16.02.2021 23.02.2021 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 02.03.2021 09.03.2021 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 16.03.2021 23.03.2021 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-01.02.2021-28.02.2021 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Orbidāne Laine 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.02.2021 Pundurs Einārs 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 18.02.2021 Pundurs Einārs 111. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2021 25.02.2021 04.03.2021 11.03.2021 18.03.2021 25.03.2021 Medne Ruta F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 16.03.2021 23.03.2021 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 11.02.2021 Pundurs Einārs 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 18.02.2021 Pundurs Einārs 111. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.02.2021 25.02.2021 04.03.2021 11.03.2021 18.03.2021 25.03.2021 Medne Ruta F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne, Lopk a.prg. 16.03.2021 23.03.2021 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3087 Dārzkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 18.02.2021 Pundurs Einārs 111. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 25.02.2021 Medne Ruta F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
16.30-17.15 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3087 Dārzkopība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Misule Madara 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |