Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-18.04.2021 Putniece Gundega 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 01.02.2021-11.04.2021 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 1.1. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 12.04.2021-02.05.2021 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.03.2021-25.04.2021 Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 2.ned.-01.02.2021-11.04.2021 Putniece Gundega 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-11.04.2021 Gaile Zinta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-11.04.2021 Ruska Diāna 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 01.02.2021-11.04.2021 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 1.1. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 12.04.2021-02.05.2021 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.03.2021-25.04.2021 Kreišmane Dzidra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 01.02.2021-18.04.2021 Gaile Zinta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 01.02.2021-18.04.2021 Ruska Diāna 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-01.02.2021-25.04.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-25.04.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-25.04.2021 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 2.ned.-01.02.2021-25.04.2021 Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 2.ned.-01.02.2021-25.04.2021 Lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-01.02.2021-11.04.2021 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-11.04.2021 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 2.ned.-01.02.2021-11.04.2021 Augšpole Ingrīda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-25.04.2021 1.1. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-12.04.2021-02.05.2021 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-12.04.2021-02.05.2021 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-18.04.2021 Putniece Gundega 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./pr.d. Līcīte Ieva 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-11.04.2021 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-18.04.2021 Augšpole Ingrīda 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 12.04.2021-02.05.2021 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-11.04.2021 Putniece Gundega 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./pr.d. Līcīte Ieva 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Ozola Gita A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-11.04.2021 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Lauk a.prg. 12.04.2021-02.05.2021 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ2047 Agrārpolitika Bp Lekcija Uzne a.prg. 1.ned.-01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d. Līcīte Ieva 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Ozola Gita A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 1.2. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./pr.d. Feldmane Liene 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija 01.02.2021-25.04.2021 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Tikuma Baiba zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Ozola Gita A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 1.2. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./pr.d. Feldmane Liene 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Prakt.darbi 01.02.2021-11.04.2021 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Tikuma Baiba zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Ozola Gita A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3053 Laukkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-25.04.2021 1.2. Putniece Gundega 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 1.ned.-01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d. Feldmane Liene 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Prakt.darbi 01.02.2021-11.04.2021 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-28.03.2021 Lauk.1.1. Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-01.02.2021-28.03.2021 Lauk.1.2. Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
17.30-18.15 |
LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 1.ned.-01.02.2021-28.03.2021 Lauk.1.1. Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Biškopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-01.02.2021-28.03.2021 Lauk.1.2. Tikuma Baiba Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |