Atpakaļ

G0412 Lietišķā enerģētika Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas apakšprog. Eneapg-Energoapgāde
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Lekcija
Eneapg a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Gedzurs Aleksejs
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener3018 Siltumapgādes avoti Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Lekcija
Eneapg a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Gedzurs Aleksejs
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ2005 Vadīšanas pamati Bv Seminārs
02.09.2019-22.12.2019
Perkune Linda
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener3018 Siltumapgādes avoti Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Prakt.darbi
Eneapg a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Gedzurs Aleksejs
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ2005 Vadīšanas pamati Bv Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0402(PLK)

Perkune Linda
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener3018 Siltumapgādes avoti Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 ETeh4052 Elektrotehniskie materiāli Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4045 Elektriskās mašīnas un elektropiedziņa II Bp Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Moskvins Genādijs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETel3015 Lietišķā elektronika un sakaru tehnika I Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 ETeh4052 Elektrotehniskie materiāli Bp Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Plūme Imants

ETeh4052 Elektrotehniskie materiāli Bp Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Plūme Imants
ETeh4045 Elektriskās mašīnas un elektropiedziņa II Bp Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Moskvins Genādijs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4045 Elektriskās mašīnas un elektropiedziņa II Bp Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Moskvins Genādijs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETel3015 Lietišķā elektronika un sakaru tehnika I Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Zihmane-Rītiņa Kristīne
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK,
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Dukulis Ilmārs
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener4003 Elektroapgāde un tarifi Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0330(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Zihmane-Rītiņa Kristīne
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK,
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Dukulis Ilmārs
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener4003 Elektroapgāde un tarifi Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK,kontaktnodarbība
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Gailis Māris
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0703(PLK)
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Perez Alvarez Sergio
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK, kontaktnodarbība
G0508(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Nulle Imants
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK,
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Dukulis Ilmārs
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK,kontaktnodarbība
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Gailis Māris
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0703(PLK)
G0608(PLK)
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Perez Alvarez Sergio
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK, kontaktnodarbība
G0508(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Nulle Imants
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK,
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Dukulis Ilmārs
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5