Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Lekcija Eneapg a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3018 Siltumapgādes avoti Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
09.30-10.15 |
ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Lekcija Eneapg a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2005 Vadīšanas pamati Bv Seminārs 02.09.2019-22.12.2019 Groma Linda 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3018 Siltumapgādes avoti Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
10.30-11.15 |
ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Prakt.darbi Eneapg a.prg. 02.09.2019-22.12.2019 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2005 Vadīšanas pamati Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0402(PLK) Groma Linda 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3018 Siltumapgādes avoti Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
11.30-12.15 |
ETeh4052 Elektrotehniskie materiāli Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Plūme Imants 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4045 Elektriskās mašīnas un elektropiedziņa II Bp Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Moskvins Genādijs 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETel3015 Lietišķā elektronika un sakaru tehnika I Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
12.30-13.15 |
ETeh4052 Elektrotehniskie materiāli Bp Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Plūme Imants ETeh4052 Elektrotehniskie materiāli Bp Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Plūme Imants |
ETeh4045 Elektriskās mašīnas un elektropiedziņa II Bp Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Moskvins Genādijs 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4045 Elektriskās mašīnas un elektropiedziņa II Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Moskvins Genādijs 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETel3015 Lietišķā elektronika un sakaru tehnika I Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0413(PLK) G0330(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK, G0402(PLK) G0413(PLK) Dukulis Ilmārs 205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener4003 Elektroapgāde un tarifi Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0413(PLK) G0330(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK, G0402(PLK) G0413(PLK) Dukulis Ilmārs 205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener4003 Elektroapgāde un tarifi Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Straume Indulis 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK,kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) Gailis Māris 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
16.30-17.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK, kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0508(PLK) Nulle Imants 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK, G0402(PLK) G0413(PLK) Dukulis Ilmārs 205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0413(PLK) Galiņš Ainārs 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK,kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) Gailis Māris 241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
17.30-18.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK, kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0508(PLK) Nulle Imants 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK, G0402(PLK) G0413(PLK) Dukulis Ilmārs 205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0402(PLK) G0413(PLK) Galiņš Ainārs 316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |