Atpakaļ

G0402 Lauksaimniecības inženierzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Lekcija
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4051 Metālapstrāde II A Lekcija
Lāceklis-Bertmanis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
Kanaška Daina
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
Gajevskis Antons, Pelēce Ilze
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Lekcija
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
Sergejeva Natālija
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
2.ned.
Kanaška Daina
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi
1.ned.
Kanaška Daina
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
Sergejeva Natālija
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija
G0413(PLK)

Kanceviča Liene
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
1.1.
Galoburda Aleksandrs
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
1.1.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija
G0413(PLK)

Kanceviča Liene
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
1.1.
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4051 Metālapstrāde II A Prakt.darbi
1.2.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
1.2.
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
1.1.
Galoburda Aleksandrs
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
1.1.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
2.ned.
1.1.
Sergejeva Natālija
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
1.ned.
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
1.2.
Galoburda Aleksandrs
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
1.1.
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
1.2.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4051 Metālapstrāde II A Prakt.darbi
1.1.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
1.2.
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
04.09.2017-29.10.2017
1.2.
Galoburda Aleksandrs
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
1.2.
Lāceklis-Bertmanis Jānis
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 MašZ4043 Datorprojektēšana C Lab.darbi
Izvēles kurss (kontaktnodarbība)
G0508(PLK)
G0412(PLK)
G0507(PLK)

Nulle Imants
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana C Lekcija
2.ned.
Izvēles kurss
G0215(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana C Lab.darbi
1.ned.
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0215(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ2001 Sports III C Lekcija
07.09.2017
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Paegle Anželika, Justovičs Gatis, Šillere Līvija, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Valainis Viktors, Šillere Līvija, Justovičs Gatis, Paegle Anželika
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
15.30-16.15 MašZ4043 Datorprojektēšana C Lab.darbi
Izvēles kurss (kontaktnodarbība)
G0508(PLK)
G0412(PLK)
G0507(PLK)

Nulle Imants
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana C Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0215(PLK)

Palabinskis Jānis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ2005 Vadīšanas pamati A Lekcija
G0412(PLK)

Urtāne Rasma
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD C Lekcija
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0412(PLK)
G0418(PLK)
G0413(PLK)

Dukulis Ilmārs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ2001 Sports III C Lekcija
07.09.2017
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Paegle Anželika, Justovičs Gatis, Šillere Līvija, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Valainis Viktors, Šillere Līvija, Justovičs Gatis, Paegle Anželika
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
16.30-17.15 Ener3025 Bioenerģētika C Lekcija
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ2005 Vadīšanas pamati A Prakt.darbi
Urtāne Rasma
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD C Prakt.darbi
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0418(PLK)
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Dukulis Ilmārs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
1.3.
Galoburda Aleksandrs
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 Ener3025 Bioenerģētika C Lekcija
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0215(PLK)
G0413(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana C Lekcija
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas C Lekcija
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0413(PLK)

Gailis Māris
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
TraZ3018 Loģistikas pamati C Lekcija
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0412(PLK)

Birzietis Gints
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
1.3.
Galoburda Aleksandrs
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana C Lekcija
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas C Lab.darbi
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0413(PLK)

Gailis Māris
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
TraZ3018 Loģistikas pamati C Prakt.darbi
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0412(PLK)

Birzietis Gints
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana C Prakt.darbi
1.ned.
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5