Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
Attālināti
Šķipars Vilnis, Balode Madara Beāte, Valdovska Anda

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Online
Gorbačevska Dace
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Matīse-Van Houtana Ilze
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Indāns Gusts
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Indāns Gusts
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-29.10.2023
Matīse-Van Houtana Ilze
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
Freiberga Anete
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Mālniece Aija
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Nikolajenko Madara
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
11.09.2023-29.10.2023
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Tīrmane Anta, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.1 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Lekcija
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0112(PLK)
G0330(PLK)
G0608(PLK)
G0419(PLK)
G0907(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.1.2 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
Attālināti
Šķipars Vilnis, Balode Madara Beāte, Valdovska Anda

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Online
Gorbačevska Dace
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Matīse-Van Houtana Ilze
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Stankeviča Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-29.10.2023
Matīse-Van Houtana Ilze
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
6 lekcijas attālināti
Kociņa Iveta
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Mālniece Aija
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Nikolajenko Madara
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
11.09.2023-29.10.2023
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Tīrmane Anta, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.1 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0112(PLK)
G0419(PLK)
G0608(PLK)
G0330(PLK)
G0907(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.1.2 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Online
Balode Madara Beāte, Šķipars Vilnis
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Attālināti
Gorbačevska Dace

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.2.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
11.09.2023-29.10.2023
5.1.1 un 5.1.2 grupas
Matīse-Van Houtana Ilze, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Stankeviča Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Zeļenkova Viktorija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
11.09.2023-29.10.2023
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Geine-Romanova Lilija, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Freiberga Anete
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.1 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.2.1 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Saulīte Jana
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura, Laizāne Dana
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Online
Balode Madara Beāte, Šķipars Vilnis
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Attālināti
Gorbačevska Dace

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.2.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
11.09.2023-29.10.2023
5.1.1 un 5.1.2 grupas
Matīse-Van Houtana Ilze, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Stankeviča Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Zeļenkova Viktorija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
11.09.2023-29.10.2023
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Geine-Romanova Lilija, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Kociņa Iveta
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
Freiberga Anete
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
19.10.2023
Freiberga Anete
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.2.1 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Saulīte Jana
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura, Laizāne Dana
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Mālniece Aija
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
11.09.2023-29.10.2023
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Matīse-Van Houtana Ilze, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.2.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Stankeviča Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Zeļenkova Viktorija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.1.1 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Kociņa Iveta
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Mālniece Aija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-29.10.2023
Freiberga Anete
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
11.09.2023-29.10.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Geine-Romanova Lilija, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
19.10.2023
Freiberga Anete
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.2 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Vanaga Jana, Voiko Laura, Laizāne Dana
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
11.09.2023-29.10.2023
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Matīse-Van Houtana Ilze, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.2.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Stankeviča Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Zeļenkova Viktorija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.2 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.1.1 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-29.10.2023
Freiberga Anete
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Mālniece Aija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.1 grupa
Nikolajenko Madara
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.2 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
11.09.2023-29.10.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Geine-Romanova Lilija, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
19.10.2023
Freiberga Anete
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Kociņa Iveta
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.2 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.2 grupa
Saulīte Jana
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.1 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Stankeviča Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.2 grupa
Zeļenkova Viktorija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
11.09.2023-29.10.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Geine-Romanova Lilija, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Kociņa Iveta
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.1 grupa
Nikolajenko Madara
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.2 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.2.2 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Kociņa Iveta
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.2 grupa
Saulīte Jana
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.1 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Stankeviča Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
2.2.2 grupa
Zeļenkova Viktorija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Indāns Gusts
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
11.09.2023-29.10.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Geine-Romanova Lilija, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Kociņa Iveta
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.2 grupa
Nikolajenko Madara
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.2 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.2.2 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
5.1.1 un 5.1.2 grupas
Kociņa Iveta
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-11.15 Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
1 gr.
19.10.2023
Freiberga Anete
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Stankeviča Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete3042 Dzīvnieku labturība, vides higiēna I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
6 lectures online
Kociņa Iveta
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Freiberga Anete
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
11.09.2023-29.10.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Tīrmane Anta, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4.2.2 grupa
Nikolajenko Madara
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.2 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
5.1.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Stankeviča Dace
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
11.09.2023-29.10.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Tīrmane Anta, Bērziņa Inese
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.2 grupa
Nikolajenko Madara
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.2 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
5.1.1 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.2 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Zeļenkova Viktorija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.2 grupa
Nikolajenko Madara
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.2 grupa
Bogdanova Ksenija, Gatiņa Linda
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.1 grupa
Saulīte Jana
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
5.1.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.2 grupa
Bāliņš Andris, Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Kovaļčuka Līga, Laizāne Dana, Vanaga Jana, Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Zeļenkova Viktorija
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
5.1.1 grupa
Saulīte Jana
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
5.1.2 grupa
Balode Madara Beāte, Bāliņš Andris
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8