Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 3 4-EN
BISK Mašīnmācīšanās modeļu izveide izmantojot Python notiks E-vide
BISK Ievadkurss mākslīgajā intelektā notiks E vidē
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Lekcijas 15 nedēļas, attālināti
Valdovska Anda

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Lekcijas attālināti
Liepiņa Evija

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
online
Plivča Alma
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Gāliņa Daiga
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0112(PLK)
G0330(PLK)
G0608(PLK)
G0419(PLK)
G0907(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
+ pasniedzēja J.Kondratjeva, 08.09.2023. lekcija notiks B107 telpā
Jonova Sintija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
08.09.2023
Jonova Sintija
09.30-10.15 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Lekcijas 15 nedēļas, attālināti
Valdovska Anda

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Lekcija
1, 2, 3 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Gāliņa Daiga
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), E.Liepiņa (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Gāliņa Daiga
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Prakt.darbi
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0112(PLK)
G0419(PLK)
G0608(PLK)
G0330(PLK)
G0907(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
+ pasniedzēja J.Kondratjeva, 08.09.2023. lekcija notiks B107 telpā
Jonova Sintija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
08.09.2023
Jonova Sintija
10.30-11.15 Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
+ pasniedzēja J.Kondratjeva
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Gāliņa Daiga
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), E.Liepiņa (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
3 gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
3 gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.2.1 grupa
Gāliņa Daiga
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0412(PLK)
G0413(PLK)
G0604(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)
G0907(PLK)

Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ3003 Personāla vadība Bb Lekcija
2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0413(PLK)
G0604(PLK)
G0330(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)
G0816(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
+ pasniedzēja J.Kondratjeva
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Griņēviča Linda
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
4-EN gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
4-EN gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), E.Liepiņa (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.2.1 grupa
Gāliņa Daiga
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Freiberga Anete
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Griņēviča Linda
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
3 gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
3 gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-17.12.2023
1.2.1 grupa
Gāliņa Daiga
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0412(PLK)
G0413(PLK)
G0604(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)
G0907(PLK)

Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ3003 Personāla vadība Bb Seminārs
2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0604(PLK)
G0413(PLK)
G0419(PLK)
G0330(PLK)
G0816(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Tetere Vineta
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), E.Liepiņa (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-17.12.2023
2.2.1 grupa
Gāliņa Daiga
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 un 3.1.2 grupas
Plivča Alma
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Plivča Vita
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Griņēviča Linda
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Tetere Vineta
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
attālināti
Plivča Alma
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), E.Liepiņa (oktobris,decembris)
Liepiņa Evija, Mancēviča Lauma
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 un 3.1.2 grupas
Plivča Alma
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Plivča Vita
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Lekcija
3 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Lasmanis Vairis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Griņēviča Linda
301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
Online
Balode Madara Beāte
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0216(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), E.Liepiņa (oktobris,decembris)
Liepiņa Evija, Mancēviča Lauma
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Lekcija
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Lasmanis Vairis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-17.12.2023
3.1.1 un 3.1.2 grupas
Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-17.12.2023
Online
Balode Madara Beāte
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0216(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), E.Liepiņa (oktobris,decembris)
Liepiņa Evija, Mancēviča Lauma
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Lekcija
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Lasmanis Vairis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-17.12.2023
3.1.1 un 3.1.2 grupas
Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0216(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), E.Liepiņa (oktobris,decembris)
Liepiņa Evija, Mancēviča Lauma
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-01.10.2023
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.10.2023-12.11.2023
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
13.11.2023-24.12.2023
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, pasniedzējs Andris Daniels Balodis
Balodis Andris Daniels
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), A.Ārne (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Ārne Astra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), A.Ārne (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Ārne Astra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), A.Ārne (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Ārne Astra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Gulbe Gundega, Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
20.30-21.15 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), A.Ārne (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Ārne Astra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Saulīte Jana
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8