Atpakaļ

G0506 Mežzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
BISK Ievadkurss mākslīgajā intelektā notiks E vidē
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MežZ3071 Meža atjaunošana B Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3069 Praktiskā mežkopība I B Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Indriksons Aigars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3081 Meža taksācija I A Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Seļezņovs Antons
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 MežZ3071 Meža atjaunošana B Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3071 Meža atjaunošana B Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.30 - 11.30
Jansone Baiba
35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3069 Praktiskā mežkopība I B Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Indriksons Aigars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3069 Praktiskā mežkopība I B Lab.darbi
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Indriksons Aigars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3081 Meža taksācija I A Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Seļezņovs Antons
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ4023 Meža resursu ekonomika B Eksāmens
29.12.2023
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 12.00
Vilkriste Lelde
28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 MežZ3071 Meža atjaunošana B Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.30 - 11.30
Jansone Baiba
35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ4023 Meža resursu ekonomika B Lekcija
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
lekc./pr.d.
Osis Māris
28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ4023 Meža resursu ekonomika B Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
lekc./pr.d.
Vilkriste Lelde
28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ4083 Mežsaimniecības risku vadība B Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Zaļkalns Oskars
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3081 Meža taksācija I A Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Seļezņovs Antons
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ4023 Meža resursu ekonomika B Eksāmens
29.12.2023
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 12.00
Vilkriste Lelde
28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 MežZ3071 Meža atjaunošana B Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ4023 Meža resursu ekonomika B Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
lekc./pr.d.
Vilkriste Lelde
28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ4083 Mežsaimniecības risku vadība B Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Zaļkalns Oskars
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3081 Meža taksācija I A Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Seļezņovs Antons
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ4023 Meža resursu ekonomika B Eksāmens
29.12.2023
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 12.00
Vilkriste Lelde
28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 MežZ3071 Meža atjaunošana B Lab.darbi
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3071 Meža atjaunošana B Lab.darbi
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3034 Kokmateriālu transports B Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Strūbergs Aigars
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 MežZ3034 Kokmateriālu transports B Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Strūbergs Aigars
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 VadZ2019 Biznesa etiķete C Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0413(PLK)
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0105(PLK)
G0419(PLK)
G0330(PLK)
G0215(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Liepiņa Egija Aurēlija
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ3088 Pieauguma mācība C Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK Lekc./pr.d.
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Indriksons Aigars
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 VadZ2019 Biznesa etiķete C Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0105(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Liepiņa Egija Aurēlija
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ3088 Pieauguma mācība C Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK Lekc./pr.d.
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Indriksons Aigars
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums C Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
VadZ1016 Stresa un laika menedžments C Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0413(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)
G0903(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2029 Guļbūvju ražošana C Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Balodis Juris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
17.30-18.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums C Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
VadZ1016 Stresa un laika menedžments C Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
G0413(PLK)
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)
G0903(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2029 Guļbūvju ražošana C Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Balodis Juris
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
18.30-19.15 ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0703(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0703(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5