Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Lekcija
Uzne a.prg.
Proškina Līga
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3153 Ģenētika Bp Lekcija
Lopk a.prg.
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.09.2022-27.11.2022
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
102.kab. Pils
Sparinska Anta
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Lekcija
Uzne a.prg.
Proškina Līga
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3153 Ģenētika Bp Lekcija
Lopk a.prg.
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
Lekc./pr.d./lab.d.
Missa Imants, Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
Bimšteine Gunita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
05.09.2022-27.11.2022
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija
Lauk a.prg.
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lopk a.prg.
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
102.kab. Pils
Sparinska Anta
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
Proškina Līga
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3153 Ģenētika Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4153 Dārzeņkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
Lekc./pr.d./lab.d.
Missa Imants, Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3137 Laukkopība Bp Konsultācija
Lauk a.prg.
20.09.2022
Ievadlekcija par kursa darbu notiks 119. telpā, Pils, Lielā iela 2
Putniece Gundega
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija
Lopk a.prg.
1.ned.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
2.ned.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
05.09.2022-27.11.2022
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lekcija
Darz a.prg.
Kampuss Kaspars, Grāvīte Ilze
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
102.kab. Pils
Sparinska Anta
Ekon3126 Bioekonomika lauksaimniecībā Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
Proškina Līga
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3153 Ģenētika Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija
Darz a.prg.
Grāvīte Ilze, Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3137 Laukkopība Bp Konsultācija
Lauk a.prg.
20.09.2022
Ievadlekcija par kursa darbu notiks 119. telpā, Pils, Lielā iela 2
Putniece Gundega
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
Antāne Vita
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi
Uzne a.prg.
Nolberga-Trūpa Aiga
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
05.09.2022-27.11.2022
Kārkliņa Nameda
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4151 Augļkopība I Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
Kronberga Arta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
Degola Lilija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 LauZ4027 Daiļdārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
102.kab. Pils
Sparinska Anta
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
Berķis Rihards
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lekcija
Darz a.prg.
Grāvīte Ilze, Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
13.30-14.15 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
Jankova Līga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
1.ned.
Berķis Rihards
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
2.ned.
Berķis Rihards
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
Lauk 1.2.
Kārkliņa Nameda
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
Lauk.1.1, Darz
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Aplociņa Elita
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Bārzdiņa Dace
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
Grāvīte Ilze, Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija
Uzne a.prg.
Jankova Līga
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4241 Pļavkopība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
Berķis Rihards
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3022 Ģenētika un dārzaugu selekcija Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi
Darz, Lauk a.prg.
Lauk.1.1, Darz
Kārkliņa Nameda
2. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
Lauk.1.2.
Kaņeps Jānis
25. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Aplociņa Elita
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Bārzdiņa Dace
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija
Uzne a.prg.
1.ned.
Grāvīte Ilze, Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
2.ned.
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Aplociņa Elita
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Bārzdiņa Dace
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Aplociņa Elita
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3155 Mazie atgremotājdzīvnieki Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
31.10.2022-25.12.2022
Bārzdiņa Dace
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3147 Dārzkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
Kampuss Kaspars
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
05.09.2022-30.10.2022
Kārkliņš Aldis
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2