Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Dorbe Adrija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-01.03.2020 Grāvīte Ilze Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Kairiša Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Dorbe Adrija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Krūklīte Anna Anita, Šematoviča Ilga, Keidāne Dace F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Kairiša Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.2. Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4152 Augļkopība II Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Ozols Niks 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Krūklīte Anna Anita, Šematoviča Ilga, Keidāne Dace F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Dorbe Adrija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 1.ned.-03.02.2020-29.03.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 2.ned.-03.02.2020-29.03.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.2. Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4152 Augļkopība II Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-01.03.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Ozols Niks 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Krūklīte Anna Anita, Šematoviča Ilga, Keidāne Dace F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Dorbe Adrija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Paura Līga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-22.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 23.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
14.30-15.15 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Paura Līga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-22.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 23.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Paura Līga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-16.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
17.30-18.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |