Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
09.30-10.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
10.30-11.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Ozols Niks 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
11.30-12.15 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Ozols Niks 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
12.30-13.15 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||||
13.30-14.15 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-22.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 23.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-22.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 23.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-16.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
17.30-18.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Misule Madara 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |