Atpakaļ

G0307 Būvniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 BūvZ4074 Būvdarbu tehnoloģija I Bp Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pavārs Mareks
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3107 Ceļi un tilti I Bp Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Andersons Guntis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
02.09.2019-27.10.2019
G0327(PLK)
G0331(PLK)

Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
28.10.2019-22.12.2019
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Psih2034 Saskarsmes psiholoģija Bv Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Leikuma Ināra
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4113 Koka ēku automatizētā projektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0508(PLK)
G0506(PLK)

Trezuns Imants
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Ozola Lilita
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4074 Būvdarbu tehnoloģija I Bp Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pavārs Mareks
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3107 Ceļi un tilti I Bp Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Andersons Guntis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
02.09.2019-27.10.2019
G0327(PLK)
G0331(PLK)

Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
28.10.2019-22.12.2019
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Psih2034 Saskarsmes psiholoģija Bv Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Leikuma Ināra
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4113 Koka ēku automatizētā projektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0508(PLK)
G0506(PLK)

Trezuns Imants
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ozola Lilita
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4071 Būvdarbu procesi II Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4071 Būvdarbu procesi II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4074 Būvdarbu tehnoloģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pavārs Mareks
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4074 Būvdarbu tehnoloģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pavārs Mareks
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Psih2034 Saskarsmes psiholoģija Bv Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Leikuma Ināra
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ozola Lilita
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4071 Būvdarbu procesi II Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4071 Būvdarbu procesi II Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4074 Būvdarbu tehnoloģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pavārs Mareks
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4074 Būvdarbu tehnoloģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Pavārs Mareks
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4085 Akustika Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
Brencis Raitis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 BūvZ4071 Būvdarbu procesi II Bp Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4085 Akustika Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
BISK
Brencis Raitis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 BūvZ4022 Būvniecības vadīšana un organizēšana I Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3108 Ceļi un tilti II Bp Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Kursa projekts
Dandens Atis
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 BūvZ4022 Būvniecības vadīšana un organizēšana I Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 BūvZ4022 Būvniecības vadīšana un organizēšana I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19