Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Fizi2005 Fizika II Bt Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Gavare Zanda 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0327(PLK) G0331(PLK) G0330(PLK) Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Atslēga Svetlana 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Atslēga Svetlana 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2005 Fizika II Bt Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Gajevskis Antons 305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Fizi2005 Fizika II Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Gavare Zanda 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0327(PLK) G0331(PLK) G0330(PLK) Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Fizi2005 Fizika II Bt Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Pelēce Ilze 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Atslēga Svetlana 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Liepiņš Sandris 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kreilis Jānis, Skadiņš Ulvis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Atslēga Svetlana 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ2005 Hidraulika Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Ieviņa Daina, Pundurs Einārs 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
11.30-12.15 |
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kreilis Jānis, Skadiņš Ulvis 701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Fizi2005 Fizika II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gavare Zanda 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Atslēga Svetlana 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ2005 Hidraulika Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Ieviņa Daina 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ2005 Hidraulika Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Ieviņa Daina 111. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2041 Būvfizika Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Liepiņš Sandris 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
Arhi2050 Arhitektūra II Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Štrausa Silvija 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Atslēga Svetlana 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Atslēga Svetlana 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Arhi2050 Arhitektūra II Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Fībigs Mārtiņš 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi2050 Arhitektūra II Bp Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Fībigs Mārtiņš 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ2005 Hidraulika Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Pundurs Einārs 111. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ2005 Hidraulika Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Pundurs Einārs 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2041 Būvfizika Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Liepiņš Sandris 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
13.30-14.15 |
Arhi2050 Arhitektūra II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Štrausa Silvija 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi2050 Arhitektūra II Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Štrausa Silvija 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Skadiņš Ulvis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
14.30-15.15 |
Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Skadiņš Ulvis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Dandens Atis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Dandens Atis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
15.30-16.15 |
Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kizika Baiba 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Dandens Atis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Dandens Atis 702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |