Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Feldmane Līga
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Feldmane Līga
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Jesemčika Anna
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Jesemčika Anna
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija
02.09.2019-15.09.2019
11.11.2019-22.12.2019
G0507(PLK)

Luguza Solveiga, Sisenis Linards
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
mācību prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
BūvZ4113 Koka ēku automatizētā projektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0506(PLK)
G0307(PLK)

Trezuns Imants
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Karlsons Uldis
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Bukšāns Edgars
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija
02.09.2019-15.09.2019
11.11.2019-22.12.2019
G0507(PLK)

Luguza Solveiga, Sisenis Linards
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
mācību prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
BūvZ4113 Koka ēku automatizētā projektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0506(PLK)
G0307(PLK)

Trezuns Imants
702. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Karlsons Uldis
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Karlsons Uldis
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Bukšāns Edgars
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija
02.09.2019-15.09.2019
11.11.2019-22.12.2019
G0507(PLK)

Luguza Solveiga, Sisenis Linards
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
mācību prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
11.30-12.15 Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Karlsons Uldis
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Bukšāns Edgars
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Prakt.darbi
02.09.2019-15.09.2019
11.11.2019-22.12.2019
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
mācību prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
12.30-13.15 ETeh3032 Mehatronika Bt Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Gailums Guntis
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Gailums Guntis
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Bukšāns Edgars
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
mācību prakse
Bukšāns Edgars
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
13.30-14.15 ETeh3032 Mehatronika Bt Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Gailums Guntis
405. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Bukšāns Edgars
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
ETeh3032 Mehatronika Bt Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Gedzurs Aleksejs
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3032 Mehatronika Bt Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Gedzurs Aleksejs
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0703(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0402(PLK)
G0608(PLK)
G0330(PLK)
G0604(PLK)
G0507(PLK)

Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Gedzurs Aleksejs
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3009 Zāģmateriālu ražošana Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
kursa proj.
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
15.30-16.15 Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK Kontaktnodarbība
G0703(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0402(PLK)
G0608(PLK)
G0330(PLK)
G0604(PLK)
G0507(PLK)

Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Gedzurs Aleksejs
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3009 Zāģmateriālu ražošana Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
kursa proj.
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
16.30-17.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK, kontaktnodarbība
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Nulle Imants
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0506(PLK)
G0105(PLK)
G0507(PLK)

Cīrule Simona
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
17.30-18.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK, kontaktnodarbība
G0412(PLK)
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Nulle Imants
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0506(PLK)
G0105(PLK)
G0507(PLK)

Cīrule Simona
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18