Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0507(PLK) Leikums Leonards 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Magaznieks Jānis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ1005 Ievads studijās Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Alksne Sigita, Pugovičs Kārlis zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2035 Koksnes griešanas procesi Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Ābele Andis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
09.30-10.15 |
Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Kirila Kitija 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Briede Baiba 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0507(PLK) Kozele Ilze 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ1005 Ievads studijās Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 lekc./pr.d. Alksne Sigita, Pugovičs Kārlis zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2035 Koksnes griešanas procesi Bp Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Ābele Andis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2035 Koksnes griešanas procesi Bp Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Ābele Andis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
10.30-11.15 |
Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Seminārs 02.09.2019-27.10.2019 Kirila Kitija 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1014 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Seminārs 28.10.2019-22.12.2019 Briede Baiba 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs 02.09.2019-22.12.2019 Leikums Leonards 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP295 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Pētersone Aija 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
11.30-12.15 |
ValoP295 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Pētersone Aija 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
12.30-13.15 |
MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Būmanis Kārlis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0507(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Mateikovičs Česlavs, Vītols Jānis, Markevics Māris, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MatZ1002 Koka izstrādājumu konstruēšanas pamati Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Jakovļevs Vilnis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
13.30-14.15 |
MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Prakt.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Būmanis Kārlis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Būmanis Kārlis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0506(PLK) G0507(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Mateikovičs Česlavs, Vītols Jānis, Markevics Māris, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
14.30-15.15 |
MatZ1004 Metroloģija un standartizācija Bt Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Būmanis Kārlis 207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Lab.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2. Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
15.30-16.15 |
MatZ2036 Koksnes mācība Bp Lab.darbi 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1. Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Kozele Ilze 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |