Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ2006 Mikrobioloģija un higiēna II Bt Lekcija 02.09.2019-29.09.2019 Skudra Līga 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2006 Mikrobioloģija un higiēna II Bt Lekcija 30.09.2019-24.11.2019 Blija Anita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Medi2004 Uztura zinības Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Beitāne Ilze 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Medi2004 Uztura zinības Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Beitāne Ilze 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2057 Uztura gatavošanas tehnoloģija I Bp Lab.darbi 1 gr. 28.10.2019-22.12.2019 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3104 E-komercija Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0604(PLK) G0105(PLK) Lēnerts Arnis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
09.30-10.15 |
PārZ2057 Uztura gatavošanas tehnoloģija I Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Medi2004 Uztura zinības Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Beitāne Ilze 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Medi2004 Uztura zinības Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Beitāne Ilze 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2057 Uztura gatavošanas tehnoloģija I Bp Lab.darbi 1 gr. 28.10.2019-22.12.2019 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3104 E-komercija Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0604(PLK) G0105(PLK) Lēnerts Arnis 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
10.30-11.15 |
PārZ2057 Uztura gatavošanas tehnoloģija I Bp Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2057 Uztura gatavošanas tehnoloģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Krūmiņa-Zemture Gita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi2002 Viesnīcu dienesti Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi2002 Viesnīcu dienesti Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Riekstiņa-Dolģe Rita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2057 Uztura gatavošanas tehnoloģija I Bp Lab.darbi 1 gr. 28.10.2019-22.12.2019 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Valujeva Kristīne 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Citi2002 Viesnīcu dienesti Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Riekstiņa-Dolģe Rita 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Citi2033 Etiķete viesmīlībā Bp Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Īriste Sandra 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0604(PLK) Abramenko Kaspars zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
ValoP309 Profesionālā svešvaloda viesmīlībā (krievu valoda) Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gode Ina 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP310 Profesionālā svešvaloda viesmīlībā (vācu valoda) Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Mališeva Oksana 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi2033 Etiķete viesmīlībā Bp Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Īriste Sandra 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 G0604(PLK) Abramenko Kaspars zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
ValoP309 Profesionālā svešvaloda viesmīlībā (krievu valoda) Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gode Ina 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP310 Profesionālā svešvaloda viesmīlībā (vācu valoda) Bv Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Mališeva Oksana 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2006 Mikrobioloģija un higiēna II Bt Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-13.10.2019 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2006 Mikrobioloģija un higiēna II Bt Lab.darbi 1 gr. 14.10.2019-08.12.2019 Blija Anita 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Citi2033 Etiķete viesmīlībā Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-27.10.2019 Īriste Sandra 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2057 Uztura gatavošanas tehnoloģija I Bp Lab.darbi 1 gr. 28.10.2019-22.12.2019 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0412(PLK) G0402(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0604(PLK) G0614(PLK) Alksne Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Cīrule Marina zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
PārZ2006 Mikrobioloģija un higiēna II Bt Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-13.10.2019 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2006 Mikrobioloģija un higiēna II Bt Lab.darbi 1 gr. 14.10.2019-08.12.2019 Blija Anita 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Citi2033 Etiķete viesmīlībā Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-27.10.2019 Īriste Sandra 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2057 Uztura gatavošanas tehnoloģija I Bp Lab.darbi 1 gr. 28.10.2019-22.12.2019 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
15.30-16.15 |
Citi4015 Darba aizsardzība Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0412(PLK) G0402(PLK) G0604(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0604(PLK) G0614(PLK) Alksne Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Cīrule Marina zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Lekc./lab.d. Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22, 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2057 Uztura gatavošanas tehnoloģija I Bp Lab.darbi 1 gr. 28.10.2019-22.12.2019 Bujaka Jekaterina Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0412(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0105(PLK) G0112(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Lekc./lab.d. Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22, 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||||
17.30-18.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 BISK G0412(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ3025 Sociālā uzņēmējdarbība Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0105(PLK) G0112(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |