Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 19.02.2019 Joma Laura 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.02.2019 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 02.04.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2019 Degola Lilija 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 20.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 20.02.2019 Dorbe Adrija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 27.03.2019 Kreišmane Dzidra 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 03.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 21.02.2019 Sivicka Irina LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 28.02.2019 Sivicka Irina LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 28.02.2019 Kronberga Arta 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 21.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.03.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3138 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 04.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Dorbe Adrija 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 22.02.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 01.03.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3139 Agroķīmija Bp Eksāmens Darz, Lauk a.prg. 05.04.2019 Kārkliņš Aldis 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.03.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2019 Antāne Vita |
|||
09.30-10.15 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 25.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 25.02.2019 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.04.2019 Cielava Lāsma 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.04.2019 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 19.02.2019 Joma Laura 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.02.2019 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.02.2019 Jonkus Daina 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 02.04.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 26.03.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2019 Degola Lilija 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 20.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 27.02.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 27.02.2019 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 20.02.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 27.03.2019 Kreišmane Dzidra 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2019 Cielava Lāsma 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 03.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.04.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 21.02.2019 Sivicka Irina LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 28.02.2019 Sivicka Irina LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 28.02.2019 Kronberga Arta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 21.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 28.02.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.03.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 28.03.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4030 Augu aizsardzība Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 04.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Bimšteine Gunita, Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 22.02.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 01.03.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Eksāmens Uzne a.prg. 05.04.2019 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Eksāmens Darz, Lauk a.prg. 05.04.2019 Kārkliņš Aldis 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.03.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2019 Antāne Vita |
||
10.30-11.15 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 18.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 25.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Dorbe Adrija 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 18.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 25.02.2019 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.04.2019 Cielava Lāsma 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 25.03.2019 Dorbe Adrija 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.04.2019 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.02.2019 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.02.2019 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.02.2019 Jonkus Daina 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 19.02.2019 Joma Laura 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.03.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Ieskaite ar atzīmi 02.04.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 26.03.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2019 Degola Lilija 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 27.02.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 27.02.2019 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 20.02.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 27.03.2019 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2019 Cielava Lāsma 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Ieskaite ar atzīmi Darz a.prg. 03.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.04.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 21.02.2019 Sivicka Irina LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 28.02.2019 Sivicka Irina LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.02.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 21.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 28.02.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.03.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Eksāmens Uzne a.prg. 04.04.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 28.03.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4030 Augu aizsardzība Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 04.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Bimšteine Gunita, Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 22.02.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 01.03.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 05.04.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.03.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2019 Antāne Vita |
||
11.30-12.15 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 18.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Dorbe Adrija 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 18.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 25.02.2019 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.04.2019 Cielava Lāsma 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.03.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.04.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.04.2019 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 19.02.2019 Joma Laura 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.02.2019 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.02.2019 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.02.2019 Jonkus Daina 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2019 Jankova Līga 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 02.04.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.03.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.04.2019 2. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 26.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ2051 Barības līdzekļi Bp Seminārs Lopk a.prg. 02.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 20.02.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 27.02.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 27.02.2019 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 20.02.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 20.02.2019 Degola Lilija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 27.03.2019 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2019 Cielava Lāsma 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 27.03.2019 Dorbe Adrija 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 1. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.04.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.02.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 21.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2019 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 28.03.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Eksāmens Darz, Lauk a.prg. 04.04.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.03.2019 Degola Lilija 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Eksāmens Lopk a.prg. 04.04.2019 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 22.02.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 01.03.2019 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 05.04.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.03.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2019 Antāne Vita |
||
12.30-13.15 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 18.02.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 18.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 25.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.04.2019 Cielava Lāsma 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.03.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.04.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 25.03.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.04.2019 Degola Lilija 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 19.02.2019 Dorbe Adrija 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.02.2019 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 19.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2019 Jankova Līga 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 02.04.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.03.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.04.2019 2. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 26.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 02.04.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 27.02.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 20.02.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 20.02.2019 Degola Lilija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 27.03.2019 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2019 Cielava Lāsma 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 27.03.2019 1. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 1. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.02.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2051 Barības līdzekļi Bp Seminārs Lopk a.prg. 21.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2019 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.03.2019 Kreišmane Dzidra 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3138 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 04.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Dorbe Adrija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 28.03.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.03.2019 Degola Lilija 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 05.04.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2019 Antāne Vita |
||
13.30-14.15 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 18.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 25.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 18.02.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 18.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 25.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.04.2019 Cielava Lāsma 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.03.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.04.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 25.03.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.04.2019 Degola Lilija 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.02.2019 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 19.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 26.02.2019 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2019 Jankova Līga 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 02.04.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 26.03.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.04.2019 2. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 26.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 02.04.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 20.02.2019 Joma Laura 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 27.03.2019 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2019 Cielava Lāsma 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 27.03.2019 1. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 1. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.02.2019 Sivicka Irina 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.02.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 21.02.2019 Degola Lilija LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2019 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.03.2019 Kreišmane Dzidra 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2019 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.04.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 28.03.2019 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 04.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.03.2019 Degola Lilija 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 01.03.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 22.02.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 22.02.2019 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.03.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 05.04.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2019 Antāne Vita |
||
14.30-15.15 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 18.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 25.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 18.02.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 18.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 25.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 25.03.2019 Sivicka Irina 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.04.2019 Cielava Lāsma 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.04.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.04.2019 Degola Lilija 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 19.02.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 26.02.2019 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 19.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 26.02.2019 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2019 Jankova Līga 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.04.2019 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 26.03.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.04.2019 2. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 26.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 02.04.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 20.02.2019 Joma Laura 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.02.2019 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 27.03.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 03.04.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 1. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Eksāmens Lopk a.prg. 03.04.2019 Antāne Vita B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.02.2019 Sivicka Irina 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 21.02.2019 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.02.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 21.02.2019 Degola Lilija Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 28.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.03.2019 Kreišmane Dzidra 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2019 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 28.03.2019 2. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.04.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 04.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.03.2019 Antāne Vita B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Eksāmens Lopk a.prg. 04.04.2019 Jonkus Daina 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 01.03.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 22.02.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 22.02.2019 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.03.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 05.04.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 18.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 25.02.2019 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 18.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 25.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 25.03.2019 Sivicka Irina 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2127 Grāmatvedība un investīcijas Bp Ieskaite Uzne a.prg. 01.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Leibus Inguna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 25.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 19.02.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 26.02.2019 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 19.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 26.02.2019 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 26.03.2019 Jankova Līga 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.04.2019 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 26.03.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.04.2019 1. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 26.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 20.02.2019 Joma Laura 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.02.2019 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 27.02.2019 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 27.03.2019 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.04.2019 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 2. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Eksāmens Lopk a.prg. 03.04.2019 Antāne Vita B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.02.2019 Sivicka Irina 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 21.02.2019 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.02.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 21.02.2019 Degola Lilija Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 28.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2019 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.04.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 04.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.03.2019 Antāne Vita B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Eksāmens Lopk a.prg. 04.04.2019 Jonkus Daina 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.02.2019 Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 22.02.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.03.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 22.02.2019 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.03.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 05.04.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
16.30-17.15 |
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 18.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 25.02.2019 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 18.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 25.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Ekon2127 Grāmatvedība un investīcijas Bp Ieskaite Uzne a.prg. 01.04.2019 Kursa darba aizstāvēšana Leibus Inguna 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 25.03.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.02.2019 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 19.02.2019 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 26.02.2019 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 19.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.03.2019 Kronberga Arta 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 02.04.2019 1. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 26.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 20.02.2019 Joma Laura 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.02.2019 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.04.2019 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2019 2. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 28.02.2019 Sivicka Irina 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 21.02.2019 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.02.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 28.02.2019 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Eksāmens Uzne a.prg. 04.04.2019 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 28.03.2019 2. grupa Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.04.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 04.04.2019 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.02.2019 Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 22.02.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.03.2019 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Eksāmens Lauk a.prg. 05.04.2019 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
17.30-18.15 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 26.03.2019 Kronberga Arta 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 26.03.2019 Rūtenberga-Āva Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.02.2019 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Lekcija Uzne a.prg. 21.02.2019 Jankova Līga 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.04.2019 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.02.2019 Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
18.30-19.15 |
VadZ4079 Klientu attiecību vadība Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.02.2019 Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |