Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.1., Dārz. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d Šematoviča Ilga F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Degola Lilija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Balode Antra Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Gulbe Ingūna 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Sivicka Irina |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 29.01.2018-18.02.2018 Zagorska Jeļena 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 19.02.2018-11.03.2018 Grāmatiņa Ilze 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 12.03.2018-25.03.2018 Kļava Dace 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.03.2018 16.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.03.2018 23.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
09.30-10.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.1., Dārz. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d Šematoviča Ilga F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Degola Lilija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Balode Antra Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Gulbe Ingūna 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Sivicka Irina |
LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3087 Dārzkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 29.01.2018-18.02.2018 Zagorska Jeļena 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 19.02.2018-11.03.2018 Grāmatiņa Ilze 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 12.03.2018-25.03.2018 Kļava Dace 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.03.2018 16.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.03.2018 23.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
10.30-11.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d Šematoviča Ilga F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d Kovaļenko Kaspars F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Orbidāne Laine 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kampuss Kaspars 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Balode Antra Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Siliņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3087 Dārzkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 12.03.2018-25.03.2018 Kļava Dace 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.03.2018 16.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.03.2018 23.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
11.30-12.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d Kovaļenko Kaspars F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kampuss Kaspars 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Degola Lilija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Balode Antra Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Siliņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-25.02.2018 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-29.01.2018-25.02.2018 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.03.2018 16.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.03.2018 23.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
12.30-13.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d Kovaļenko Kaspars F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Degola Lilija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Balode Antra Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. Siliņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ3087 Dārzkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.1. Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 09.02.2018 23.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 02.02.2018 16.02.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 02.03.2018 16.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 09.03.2018 23.03.2018 Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||
13.30-14.15 |
LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Balode Antra Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. Siliņa Dace 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ3087 Dārzkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.1. Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2050 Putnkopība Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
17.30-18.15 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-11.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |