Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 19.02.2018 Joma Laura 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 27.03.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 27.03.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.04.2018 Degola Lilija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 14.02.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Ieskaite ar atzīmi 21.02.2018 Joma Laura 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Ieskaite ar atzīmi Darz a.prg. 04.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.04.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 15.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.02.2018 Kreišmane Dzidra 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 29.03.2018 Kreišmane Dzidra 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 05.04.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4004 Augkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 23.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Eksāmens Darz, Lauk a.prg. 06.04.2018 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 19.02.2018 Līpenīte Ināra 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.02.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 27.03.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 03.04.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 27.03.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.04.2018 Degola Lilija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 21.02.2018 Līpenīte Ināra 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 14.02.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.02.2018 Degola Lilija 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 28.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.04.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 15.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.02.2018 Kreišmane Dzidra 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 29.03.2018 Kreišmane Dzidra 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 05.04.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.03.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 16.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4004 Augkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 23.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Eksāmens Darz, Lauk a.prg. 06.04.2018 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Eksāmens Uzne a.prg. 06.04.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Eksāmens Lopk a.prg. 06.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 19.02.2018 Līpenīte Ināra 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.02.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.02.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.02.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 27.03.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.04.2018 Degola Lilija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 14.02.2018 Kronberga Arta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 21.02.2018 Līpenīte Ināra 139. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.02.2018 Degola Lilija 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 14.02.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 28.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.04.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 15.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.02.2018 Kreišmane Dzidra 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 29.03.2018 Kreišmane Dzidra 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Ieskaite ar atzīmi 05.04.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.03.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 16.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 23.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3138 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 06.04.2018 Līpenīte Ināra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Eksāmens Lopk a.prg. 06.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 19.02.2018 Līpenīte Ināra 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.02.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.02.2018 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.02.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 20.02.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.04.2018 Jonkus Daina 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 14.02.2018 Kronberga Arta 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 21.02.2018 Kārkliņš Aldis 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 14.02.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 28.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 28.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 04.04.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 04.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 15.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.02.2018 Kreišmane Dzidra 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.03.2018 Sivicka Irina LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Eksāmens Darz, Lauk a.prg. 05.04.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.03.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Eksāmens Uzne a.prg. 05.04.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2018 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Eksāmens Lopk a.prg. 05.04.2018 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 16.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 23.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3138 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 06.04.2018 Līpenīte Ināra 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.02.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 19.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 12.02.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.02.2018 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 13.02.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 20.02.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 20.02.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 20.02.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 27.03.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.04.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 03.04.2018 Kreišmane Dzidra 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.04.2018 Jonkus Daina 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 14.02.2018 Kronberga Arta 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 21.02.2018 Kārkliņš Aldis 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 14.02.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2051 Barības līdzekļi Bp Ieskaite ar atzīmi Lopk a.prg. 04.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 15.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.03.2018 Sivicka Irina LauZ4030 Augu aizsardzība Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 05.04.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.03.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2018 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 16.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 23.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Eksāmens Lopk a.prg. 06.04.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 12.02.2018 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 19.02.2018 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.02.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.02.2018 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.02.2018 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 13.02.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 20.02.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 20.02.2018 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 27.03.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.04.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 03.04.2018 Kreišmane Dzidra 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.04.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 03.04.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 14.02.2018 Kronberga Arta 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 21.02.2018 Kronberga Arta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 21.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 14.02.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 28.03.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2051 Barības līdzekļi Bp Ieskaite ar atzīmi Lopk a.prg. 04.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 15.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 15.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 15.02.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.03.2018 Sivicka Irina LauZ4030 Augu aizsardzība Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 05.04.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.03.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Eksāmens Uzne a.prg. 05.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2018 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 16.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
14.30-15.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 12.02.2018 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 19.02.2018 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.02.2018 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.02.2018 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 13.02.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 20.02.2018 Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.02.2018 Sivicka Irina 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija 27.03.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 03.04.2018 Kreišmane Dzidra 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 03.04.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 03.04.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 14.02.2018 Kronberga Arta 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 21.02.2018 Kronberga Arta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 14.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 14.02.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 21.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 28.03.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2127 Grāmatvedība un investīcijas Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 28.03.2018 Leibus Inguna, Tetere Vineta 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 04.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.04.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 15.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lopk a.prg. 15.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 15.02.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 29.03.2018 Sivicka Irina LauZ4030 Augu aizsardzība Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 05.04.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 05.04.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.03.2018 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 23.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 16.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 12.02.2018 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 19.02.2018 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.02.2018 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.02.2018 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 20.02.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.02.2018 Sivicka Irina 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 27.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.03.2018 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 27.03.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 14.02.2018 Kronberga Arta 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 21.02.2018 Kronberga Arta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 14.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Lopkopības produktu ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 14.02.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 21.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 28.03.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 28.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon2127 Grāmatvedība un investīcijas Bp Ieskaite ar atzīmi Uzne a.prg. 28.03.2018 Leibus Inguna, Tetere Vineta 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Eksāmens Uzne a.prg. 04.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 15.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 15.02.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 05.04.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 23.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
16.30-17.15 |
LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 12.02.2018 Jonkus Daina 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3145 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 19.02.2018 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.03.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi 20.02.2018 Joma Laura 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 13.02.2018 Sivicka Irina 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 27.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 27.03.2018 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 03.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4095 Dzemdniecība un ginekoloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 27.03.2018 Antāne Vita B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 14.02.2018 Kronberga Arta 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 21.02.2018 Kronberga Arta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 14.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 21.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 28.03.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 15.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 15.02.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Eksāmens Lauk a.prg. 29.03.2018 Kronberga Arta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon1013 Mikroekonomika Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 05.04.2018 Kizika Baiba, Vītoliņa Zane 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 05.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 23.02.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |