Atpakaļ

G0412 Lietišķā enerģētika Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas apakšprog. Eneapg-Energoapgāde
BISK Mašīnmācīšanās modeļu izveide izmantojot Python notiks E-vide
BISK Ievadkurss mākslīgajā intelektā notiks E vidē
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ener3018 Siltumapgādes avoti Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4052 Elektrotehniskie materiāli Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 ETeh4045 Elektriskās mašīnas un elektropiedziņa II Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Moskvins Genādijs
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener3018 Siltumapgādes avoti Bp Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4052 Elektrotehniskie materiāli Bp Lekcija
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4052 Elektrotehniskie materiāli Bp Lab.darbi
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 ETeh4045 Elektriskās mašīnas un elektropiedziņa II Bp Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Moskvins Genādijs
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4045 Elektriskās mašīnas un elektropiedziņa II Bp Lab.darbi
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Moskvins Genādijs
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Lekcija
Eneapg a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
Gedzurs Aleksejs
516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETel3015 Lietišķā elektronika un sakaru tehnika I Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0413(PLK)
G0604(PLK)
G0419(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0907(PLK)

Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 Ener3018 Siltumapgādes avoti Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Lekcija
Eneapg a.prg.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Gedzurs Aleksejs
516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Prakt.darbi
Eneapg a.prg.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Gedzurs Aleksejs
516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETel3015 Lietišķā elektronika un sakaru tehnika I Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0413(PLK)
G0604(PLK)
G0419(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0907(PLK)

Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 VadZ2005 Vadīšanas pamati Bv Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0402(PLK)

Groma Linda
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ETeh4051 Pārejas procesi un relejaizsardzība Bp Prakt.darbi
Eneapg a.prg.
04.09.2023-24.12.2023
Gedzurs Aleksejs
516. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETel3010 Lietišķā elektronika un sakaru tehnika II Bp Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETel3010 Lietišķā elektronika un sakaru tehnika II Bp Lab.darbi
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Osadčuks Vitālijs
302. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 VadZ2005 Vadīšanas pamati Bv Seminārs
04.09.2023-24.12.2023
G0402(PLK)

Groma Linda
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
14.30-15.15 VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0105(PLK)
G0506(PLK)
G0419(PLK)
G0330(PLK)
G0215(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Liepiņa Egija Aurēlija
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ener4003 Elektroapgāde un tarifi Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Ener4003 Elektroapgāde un tarifi Bp Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Straume Indulis
321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0402(PLK)
G0413(PLK)
G0506(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)
G0903(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)
G0903(PLK)

Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0402(PLK)
G0413(PLK)
G0419(PLK)
G0330(PLK)
G0215(PLK)

Liepiņa Egija Aurēlija
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18