Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
13.11.2023-24.12.2023
Miezīte Olga
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 10.00
Apsīte Evita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Jablonski Krzysztof, Davidāns Māris
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Jablonski Krzysztof, Strūbergs Aigars
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
06.10.2023
Praktiskie darbi notiks mežā
Jansone Baiba

MežZ3066 Mežkopība Bt Eksāmens
05.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 10.00
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
13.11.2023-24.12.2023
Miezīte Olga
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 10.00
Apsīte Evita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
13.11.2023-24.12.2023
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Fizi2013 Fizika Bv Eksāmens
09.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 11.00
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Strūbergs Aigars
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Jablonski Krzysztof, Strūbergs Aigars
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Davidāns Māris
16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
06.10.2023
Praktiskie darbi notiks mežā
Jansone Baiba

MežZ3066 Mežkopība Bt Eksāmens
05.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 10.00
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
13.11.2023-24.12.2023
Miezīte Olga
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Jansone Baiba
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Fizi2013 Fizika Bv Eksāmens
09.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.00 - 11.00
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Strūbergs Aigars
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Jablonski Krzysztof, Davidāns Māris
16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Strūbergs Aigars
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Davidāns Māris
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
06.10.2023
Praktiskie darbi notiks mežā
Jansone Baiba

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Eksāmens
12.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 11.00 - 12.00
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Apsīte Evita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Jansone Baiba
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Davidāns Māris, Jablonski Krzysztof
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Davidāns Māris
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Strūbergs Aigars
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Rumba Janīna, Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
13.11.2023-10.12.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
06.10.2023
Praktiskie darbi notiks mežā
Jansone Baiba
12.30-13.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Apsīte Evita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Jansone Baiba
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Citi2036 Pamatzināšanas valsts aizsardzībai Bb Lekcija
02.10.2023-29.10.2023
G0506(PLK)
G0508(PLK)

Sisenis Linards

MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
13.11.2023-24.12.2023
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gajevskis Antons
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
13.11.2023-24.12.2023
1.2.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
06.10.2023
Praktiskie darbi notiks mežā
Jansone Baiba
13.30-14.15 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Apsīte Evita
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi2036 Pamatzināšanas valsts aizsardzībai Bb Lekcija
02.10.2023-29.10.2023
G0506(PLK)
G0508(PLK)

Sisenis Linards

MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
13.11.2023-26.11.2023
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
1 gr.
27.11.2023-24.12.2023
1.1.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-13.11.2023-24.12.2023
1.1.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-13.11.2023-24.12.2023
1.2.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
06.10.2023
Praktiskie darbi notiks mežā
Jansone Baiba
14.30-15.15 MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
13.11.2023-24.12.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi2036 Pamatzināšanas valsts aizsardzībai Bb Lekcija
02.10.2023-29.10.2023
G0506(PLK)
G0508(PLK)

Sisenis Linards

MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
1 gr.
13.11.2023-03.12.2023
1.1.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
04.12.2023-24.12.2023
1.2.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
13.11.2023-24.12.2023
1.1.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
06.10.2023
Praktiskie darbi notiks mežā
Jansone Baiba
15.30-16.15 MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
13.11.2023-24.12.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Fizi2013 Fizika Bv Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi2036 Pamatzināšanas valsts aizsardzībai Bb Lekcija
02.10.2023-29.10.2023
G0506(PLK)
G0508(PLK)

Sisenis Linards

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
13.11.2023-10.12.2023
1.2.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
06.10.2023
Praktiskie darbi notiks mežā
Jansone Baiba
16.30-17.15 MežZ2036 Meža tehnoloģijas Bp Konsultācija
10.10.2023
G0507(NLN)

Gabranovs Jānis
zāle. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11