Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Indāns Gusts
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3043 Dzīvnieku labturība, vides higiēna II Bt Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Kociņa Iveta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4077 Radioloģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Eihvalde Evija
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Pre vakance
Gorbačevska Dace
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3043 Dzīvnieku labturība, vides higiēna II Bt Lekcija
1, 2 gr.
Kociņa Iveta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
Eihvalde Evija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
Keidāne Dace
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija
1, 2 gr.
Pre vakance
Gorbačevska Dace
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija
1, 2 gr.
Voiko Laura
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Eihvalde Evija
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon3131 Digitālais mārketings Lekcija
2 gr.
BISK
G0608(PLK)
G0215(PLK)

Lēnerts Arnis
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Keidāne Dace
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.1.2 grupa
Vanaga Aīda
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3043 Dzīvnieku labturība, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Kociņa Iveta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon3131 Digitālais mārketings Prakt.darbi
2 gr.
BISK
G0608(PLK)
G0215(PLK)

Lēnerts Arnis
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Krūklīte Anna Anita
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.1.2 grupa
Vanaga Aīda
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.1.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Krūklīte Anna Anita
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3043 Dzīvnieku labturība, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Kociņa Iveta
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Krūklīte Anna Anita
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.1.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Krūklīte Anna Anita
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3043 Dzīvnieku labturība, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Kociņa Iveta
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.2.1 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-09.04.2023
2.1.2 grupa
Liepiņa Evija, Mancēviča Lauma
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.1.1 grupa
Vanaga Aīda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.1.2 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa, pasniedzēja Diāna Rātenberga

A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3043 Dzīvnieku labturība, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Kociņa Iveta
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.2.1 grupa
Vanaga Aīda
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-09.04.2023
2.1.2 grupa
Liepiņa Evija, Mancēviča Lauma
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.1.1 grupa
Vanaga Aīda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.1.2 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita
F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.1 grupa, pasniedzēja Diāna Rātenberga

A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3043 Dzīvnieku labturība, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Kociņa Iveta
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-09.04.2023
2.2.1 grupa
Mancēviča Lauma, Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Lapinskis Vladislavs
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.2.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3043 Dzīvnieku labturība, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Kociņa Iveta
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Cirīte Irita
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-09.04.2023
2.2.1 grupa
Mancēviča Lauma, Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
2.1.2 grupa
Lapinskis Vladislavs
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
2.2.1 grupa
Lapinskis Vladislavs
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-07.05.2023
2.2.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-09.04.2023
2.1.1 grupa
Liepiņa Evija, Mancēviča Lauma
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Lapinskis Vladislavs
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
19.30-20.15 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-09.04.2023
2.1.1 grupa
Liepiņa Evija, Mancēviča Lauma
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8