Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas grupas 1 2 3 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Lekcija
4-EN gr.
30.01.2023-26.03.2023
Kreišmane Dzidra
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi
3 gr.
3.1.
Zvirgzdiņa Līga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
Plivča Alma
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Plivča Alma
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Aļbovs Marks
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Gaveika Evita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.1 grupa
Tone Sandra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
30.01.2023-17.02.2023
Mancēviča Lauma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi
3 gr.
3.2.
Zvirgzdiņa Līga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo2056 Latviešu valoda II Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.
Līce-Zikmane Iveta
436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Plivča Alma
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Aļbovs Marks
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Gaveika Evita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.1 grupa
Tone Sandra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
30.01.2023-17.02.2023
Mancēviča Lauma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-04.05.2023
06.05.2023-21.05.2023
8 practical works according individual plan
Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
20.05.2023
8 practical works according individual plan
Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
Zvirgzdiņa Līga
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-26.03.2023
Kreišmane Dzidra
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2017 Ģenētika Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.
Zvirgzdiņa Līga
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo2056 Latviešu valoda II Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.
Līce-Zikmane Iveta
436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi
3 gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Lekcija
4-EN gr.
Freiberga Anete
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Gaveika Evita
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.1 grupa
Tone Sandra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
30.01.2023-04.05.2023
06.05.2023-21.05.2023
8 nodarbības pēc individuāla grafika
Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
20.05.2023
8 nodarbības pēc individuāla grafika
Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
Ķeķe Anete
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi
1 gr.
1.1.
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Aļbovs Marks
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2017 Ģenētika Bt Lekcija
4-EN gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
30.01.2023-26.03.2023
Rancāne Sarmīte
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.
Zvirgzdiņa Līga
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo2056 Latviešu valoda II Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.
Līce-Zikmane Iveta
436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi
3 gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Gaveika Evita
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.2 grupa
Tone Sandra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
30.01.2023-04.05.2023
06.05.2023-21.05.2023
8 nodarbības pēc individuāla grafika
Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
20.05.2023
8 nodarbības pēc individuāla grafika
Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
Ķeķe Anete
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi
1 gr.
1.2.
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Aļbovs Marks
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-26.03.2023
Rancāne Sarmīte
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi
2 gr.
2.1.
Zvirgzdiņa Līga
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo2056 Latviešu valoda II Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.
Līce-Zikmane Iveta
436. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi
1 gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
3.1.1 un 3.1.2 grupas
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
1 gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.2 grupa
Tone Sandra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
30.01.2023-04.05.2023
06.05.2023-21.05.2023
8 nodarbības pēc individuāla plāna
Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
20.05.2023
8 nodarbības pēc individuāla plāna
Pētersons Gunārs, Plivča Alma, Plivča Vita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lekcija
4-EN gr.
Zvirgzdiņa Līga
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
Mancēviča Lauma
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
Notiek attālināti
Pāvulēns Jānis
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lab.darbi
2 gr.
2.2.
Zvirgzdiņa Līga
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi
1 gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
3.1.1 un 3.1.2 grupas
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Plivča Alma
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
1 gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.1.2 grupa
Tone Sandra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
Plivča Alma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Notiek attālināti
Pāvulēns Jānis
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
Notiek attālināti
Pāvulēns Jānis
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Prakt.darbi
3 gr.
30.01.2023-26.03.2023
Rancāne Sarmīte
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi
2 gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Plivča Alma
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
1 gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Aļbovs Marks
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
3 gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
1.ned.
Notiek attālināti
Pāvulēns Jānis
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
Notiek attālināti
Pāvulēns Jānis
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Prakt.darbi
1 gr.
30.01.2023-26.03.2023
Rancāne Sarmīte
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi
2 gr.
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
3.1.1 un 3.1.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
16.30-17.15 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Aļbovs Marks
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
3 gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
Notiek attālināti
Pāvulēns Jānis
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
3.1.1 un 3.1.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
17.30-18.15 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Aļbovs Marks
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
3 gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
2 gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace

Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Plivča Alma
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
03.04.2023-21.05.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
18.30-19.15 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Aļbovs Marks
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Plivča Alma
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Lab.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Aļbovs Marks
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi
3 gr.
3.2.1 grupa
Aļbovs Marks, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8