Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
Jonova Sintija
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Prakt.darbi
1, 2, 4-EN gr.
BISK
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0105(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.1 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.2 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
1.ned.-30.01.2023-07.05.2023
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
06.02.2023
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
06.03.2023
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.1.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
Jonova Sintija
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
9.30 lekcijas 2 ned.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Prakt.darbi
1, 2, 4-EN gr.
BISK
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0105(PLK)
G0419(PLK)
G0508(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.1 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.2 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-26.02.2023
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
27.02.2023-26.03.2023
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
27.03.2023-07.05.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.1.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.1.2 grupa
Jonova Sintija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
9.30 lekcijas 2 ned.
Lūsis Ivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.1 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-26.02.2023
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
27.02.2023-26.03.2023
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
27.03.2023-07.05.2023
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3046 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-26.03.2023
Grinberga Linda
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.1.2 grupa
Jonova Sintija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.1 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
27.02.2023
Aplociņa Elita
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3046 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-26.03.2023
Grinberga Linda
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Cerbule Inga
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-04.05.2023
4.1.1 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-04.05.2023
4.2.1 un 4.2.2 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
Aplociņa Elita
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Cerbule Inga
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-04.05.2023
4.1.1 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-04.05.2023
4.2.1 un 4.2.2 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 VadZ2015 Stresa vadība Bb Lekcija
1, 2, 4-EN gr.
BISK
G0412(PLK)
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0419(PLK)
G0608(PLK)
G0215(PLK)
G0907(PLK)
G0903(PLK)

Kirila Kitija
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
Aplociņa Elita
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Cerbule Inga
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-04.05.2023
4.1.2 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.2 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
attālināti
Balode Madara Beāte
VadZ2015 Stresa vadība Bb Prakt.darbi
1, 2, 4-EN gr.
BISK
Kirila Kitija
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Cerbule Inga
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-04.05.2023
4.1.2 grupa
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
4.2.2 grupa
Jonova Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.01.2023-07.05.2023
attālināti
Balode Madara Beāte