Atpakaļ

G0604 Pārtikas produktu tehnoloģija Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 PārZ4055 Pārtikas kvalitātes vadīšana Bv Lekcija
Blija Anita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II Bp Lekcija
2.ned.
Ozola Liene
114. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
2.ned.
BISK Lekc./pr.d./lab.d.
G0614(PLK)

Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
1.ned.
BISK Lekc./pr.d./lab.d.
G0614(PLK)

Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
09.30-10.15 PārZP018 Pārtikas kvalitātes vadība I Bp Prakt.darbi
Mācību prakse
Straumīte Evita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
PārZ4055 Pārtikas kvalitātes vadīšana Bv Prakt.darbi
Blija Anita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II Bp Lekcija
Dabiņa-Bicka Ilona
114. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
2.ned.
BISK Lekc./pr.d./lab.d.
G0614(PLK)

Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
1.ned.
BISK Lekc./pr.d./lab.d.
G0614(PLK)

Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lab.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
BISK 1. grupa
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
07.10.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
BISK 2.grupa
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 PārZP018 Pārtikas kvalitātes vadība I Bp Prakt.darbi
Mācību prakse
Straumīte Evita
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
PārZ4003 Piens, tā pārstrāde II Bp Lekcija
Ciproviča Inga
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II Bp Lekcija
Grāmatiņa Ilze
114. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lab.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
BISK 1. grupa
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
07.10.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
BISK 2.grupa
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 PārZ4060 Pārtikas piedevas Bv Lekcija
Ciproviča Inga
114. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4003 Piens, tā pārstrāde II Bp Lab.darbi
1.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lab.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
BISK 1. grupa
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
07.10.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
BISK 2.grupa
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 PārZ4060 Pārtikas piedevas Bv Prakt.darbi
2.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4060 Pārtikas piedevas Bv Lab.darbi
1.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4003 Piens, tā pārstrāde II Bp Lab.darbi
1.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II Bp Lab.darbi
29.09.2022
27.10.2022
24.11.2022
22.12.2022
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II Bp Lab.darbi
15.09.2022
13.10.2022
10.11.2022
08.12.2022
Ozola Liene
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II Bp Lab.darbi
22.09.2022
20.10.2022
17.11.2022
15.12.2022
Dabiņa-Bicka Ilona, Krūma Zanda
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lab.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
BISK 1. grupa
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
07.10.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
BISK 2.grupa
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 PārZ4003 Piens, tā pārstrāde II Bp Lab.darbi
1.ned.
Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II Bp Lab.darbi
29.09.2022
27.10.2022
24.11.2022
22.12.2022
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II Bp Lab.darbi
15.09.2022
13.10.2022
10.11.2022
08.12.2022
Ozola Liene
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II Bp Lab.darbi
22.09.2022
20.10.2022
17.11.2022
15.12.2022
Dabiņa-Bicka Ilona, Krūma Zanda
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
14.30-15.15 PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II Bp Lab.darbi
29.09.2022
27.10.2022
24.11.2022
22.12.2022
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II Bp Lab.darbi
15.09.2022
13.10.2022
10.11.2022
08.12.2022
Ozola Liene
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II Bp Lab.darbi
22.09.2022
20.10.2022
17.11.2022
15.12.2022
Dabiņa-Bicka Ilona, Krūma Zanda
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
15.30-16.15 PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
12.09.2022-30.10.2022
BISK
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4005 Gaļa, tās pārstrāde II Bp Lab.darbi
29.09.2022
27.10.2022
24.11.2022
22.12.2022
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4015 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde II Bp Lab.darbi
15.09.2022
13.10.2022
10.11.2022
08.12.2022
Ozola Liene
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4006 Graudi, to pārstrāde II Bp Lab.darbi
22.09.2022
20.10.2022
17.11.2022
15.12.2022
Dabiņa-Bicka Ilona, Krūma Zanda
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
16.30-17.15 PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
12.09.2022-30.10.2022
BISK
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2