Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas grupas 1 2 3
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
BISK
G0419(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Mate1037 Matemātika II Bt Lekcija
G0903(PLK)

Strupule Liene
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Lekcija
G0903(PLK)

Čevere Rudīte
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Lekcija
G0903(PLK)

Rubina Tatjana
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
BISK
G0419(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2046 Datoru tīkli Bp Lekcija
Paura Andrejs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2046 Datoru tīkli Bp Lab.darbi
1 gr.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija
Smirnova Jekaterina
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
3 gr.
Kotovs Daniēls
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1. + 2.1.
Rubina Tatjana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2046 Datoru tīkli Bp Lab.darbi
2 gr.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija
Smirnova Jekaterina
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
1 gr.
Kotovs Daniēls
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi
2 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Lekcija
G0903(PLK)

Vītols Gatis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
2 gr.
Kotovs Daniēls
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Smirnova Jekaterina
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati Bp Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3. + 2.2.
Rubina Tatjana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3046 Komerctiesības Bb Prakt.darbi
1.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0412(PLK)
G0507(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Lekcija
3 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi
1 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Ekon3130 Reklāmas kampaņu realizācija Bb Prakt.darbi
BISK
G0105(PLK)

Zēverte-Rivža Sandija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
2.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT2046 Datoru tīkli Bp Lab.darbi
3 gr.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
2, 3 gr.
grupas 3.+ 2.2.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Ekon3130 Reklāmas kampaņu realizācija Bb Lekcija
1, 2, 3 gr.
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0105(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)

Zēverte-Rivža Sandija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)
G0508(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)
G0508(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5