Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
Pirmās divas lekcijas klātienē, pārējās attālināti.
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
2.ned.-03.10.2022-27.11.2022
Polovko-Valtere Svetlana
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Plivča Alma
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
1, 2 gr.
Griņēviča Linda
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.1 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
Pirmās divas lekcijas klātienē, pārējās attālināti.
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Gaveika Evita
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
03.10.2022-25.12.2022
Polovko-Valtere Svetlana
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
1, 2 gr.
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija
1, 2 gr.
Mancēviča Lauma
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Freiberga Anete
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
2 gr.
Griņēviča Linda
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.1 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
1, 2 gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
1, 2 gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
1, 2 gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Gaveika Evita
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
5-EN gr.
03.10.2022-25.12.2022
Polovko-Valtere Svetlana
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Plivča Vita
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Lasmanis Vairis
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Balode Madara Beāte
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.1 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Maraka Endija
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
2 gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
5-EN gr.
1.ned.-03.10.2022-27.11.2022
Polovko-Valtere Svetlana
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.1.1 un 4.1.2 grupas
Plivča Vita
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
2.ned.
Lasmanis Vairis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Lasmanis Vairis
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
1 gr.
Griņēviča Linda
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Maraka Endija
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-03.10.2022-27.11.2022
Polovko-Valtere Svetlana
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.2 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Prakt.darbi
5-EN gr.
1.ned.
Lasmanis Vairis
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas Daiga Gāliņa

D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
2.ned.
Plivča Alma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
03.10.2022-25.12.2022
Polovko-Valtere Svetlana
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.1 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.2 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas Daiga Gāliņa

D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Plivča Alma
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Plivča Vita
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Freiberga Anete
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.2 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.1 un 2.2.2 grupas Daiga Gāliņa

D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3046 Komerctiesības Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
1.ned.
BISK
G0402(PLK)
G0614(PLK)
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0508(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Plivča Alma
A310. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
BISK
Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Freiberga Anete
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
5-EN gr.
5.1.1 un 5.1.2 grupas
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.1 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
4.2.1 un 4.2.2 grupas
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.2 grupa
Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Mancēviča Lauma, Ārne Astra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.2.1 un 2.2.2 grupas Daiga Gāliņa

D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-02.10.2022
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
03.10.2022-13.11.2022
Degola Lilija
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
14.11.2022-25.12.2022
Cielava Lāsma
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon3130 Reklāmas kampaņu realizācija Bb Lekcija
1, 2 gr.
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0105(PLK)
G0608(PLK)
G0907(PLK)

Zēverte-Rivža Sandija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0903(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.2 grupa
Gaveika Evita
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
5-EN gr.
5.1.1 un 5.1.2 grupas
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
BISK
Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupa
Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Freiberga Anete
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi
5-EN gr.
5.1.1 un 5.1.2 grupas
Plivča Alma
A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.2 grupa
Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
Izvēles kurss
Kļaviņa-Blekte Iveta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Mancēviča Lauma, Ārne Astra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa Daiga Gāliņa

D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0903(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon3130 Reklāmas kampaņu realizācija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)

Zēverte-Rivža Sandija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
5-EN gr.
5.1.1 un 5.1.2 grupas
Maraka Endija
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.2.1 un 1.2.2 grupa
Valdovska Anda
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.1
Liepiņa Evija
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Freiberga Anete
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.2.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.1.2 grupa
Liepiņa Evija
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.2 grupa
Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Mancēviča Lauma, Ārne Astra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.3.1 grupa Daiga Gāliņa

D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.1.2 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.1.2 grupa
Agarska Ketija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
4.2.2 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
5-EN gr.
5.1.2 grupa
Freiberga Anete
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.2 grupa
Mancēviča Lauma, Ārne Astra
E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.2.1 grupa
Ārne Astra, Mancēviča Lauma
E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8