Atpakaļ

G0402 Lauksaimniecības inženierzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Lekcija
G0413(PLK)

Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija
G0413(PLK)

Osadčuks Vitālijs
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija
G0413(PLK)

Osadčuks Vitālijs
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
2.ned.
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
1.ned.
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Meha4008 Teorētiskā mehānika I A Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
Gajevskis Antons
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi
1.ned.
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
1.ned.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Lekcija
G0412(PLK)
G0413(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 MašZ4051 Metālapstrāde II A Lekcija
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 MašZ4051 Metālapstrāde II A Prakt.darbi
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
1.ned.
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ2005 Vadīšanas pamati A Lekcija
G0412(PLK)

Groma Linda
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 MašZP018 Metālapstrādes prakse II A Prakt.darbi
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VadZ2005 Vadīšanas pamati A Seminārs
G0412(PLK)

Groma Linda
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2