Atpakaļ

G0413 Mašīnu projektēšana un ražošana Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ2039 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
G0402(PLK)
G0412(PLK)

Karlsons Uldis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 LauZ2039 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Lekcija
1.ned.
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2022-24.04.2022
G0402(PLK)
G0412(PLK)

Karlsons Uldis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 LauZ2039 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2032 Fizika I Bt Prakt.darbi
2.ned.
Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2032 Fizika I Bt Lab.darbi
1.ned.
Gajevskis Antons, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 DatZ2045 Informātika II Bt Lekcija
1.ned.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Lab.darbi
2.ned.
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3031 Materiālu mācība Bp Lekcija
G0402(PLK)

Vērdiņš Gunārs
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1030 Matemātika II Bt Prakt.darbi
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1030 Matemātika II Bt Lab.darbi
2.ned.
Strupule Liene
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MašZ3031 Materiālu mācība Bp Lekcija
G0402(PLK)

Vērdiņš Gunārs
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon4005 Uzņēmējdarbība I Bv Lekcija
31.01.2022-24.04.2022
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Lazdiņš Andrejs
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 Mate1030 Matemātika II Bt Lekcija
G0402(PLK)

Strupule Liene
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Lab.darbi
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP219 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon4005 Uzņēmējdarbība I Bv Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Lazdiņš Andrejs
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Lekcija
1.ned.
Ziemelis Mārtiņš
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
2.ned.
Ziemelis Mārtiņš
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP219 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3031 Materiālu mācība Bp Lab.darbi
Lāceklis-Bertmanis Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
Ziemelis Mārtiņš
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon4005 Uzņēmējdarbība I Bv Prakt.darbi
Lazdiņš Andrejs
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5