Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
1 gr.
02.09.2019-27.10.2019
1-8 nedēļai. 2 stundas I.Bērziņa
Bērziņa Inese, Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija
1 gr.
28.10.2019-08.12.2019
6 nedēļas sākot ar 28.10.19
Kozulāne Ance, Visocka Alīna
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko
Vanaga Jana, Voiko Laura
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-27.10.2019
I.Bērziņa 2 nedēļas. Lekcijas pirmās 8 nedēļas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Bērziņa Inese
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija
4-EN gr.
28.10.2019-22.12.2019
Pēdējās 8 nedēļas
Kozulāne Ance, Visocka Alīna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Kondrāts Elvis
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
2.1.1 grupa
Pierhuroviča Anna
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Mālniece Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
1 gr.
02.09.2019-27.10.2019
1-8 nedēļai. 2 stundas I.Bērziņa
Bērziņa Inese, Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija
1 gr.
28.10.2019-08.12.2019
6 nedēļas sākot ar 28.10.19
Kozulāne Ance, Visocka Alīna
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko
Vanaga Jana, Voiko Laura
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-27.10.2019
I.Bērziņa 2 nedēļas. Lekcijas pirmās 8 nedēļas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Bērziņa Inese
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija
4-EN gr.
28.10.2019-22.12.2019
Pēdējās 8 nedēļas
Kozulāne Ance, Visocka Alīna
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija
1 gr.
02.09.2019-24.11.2019
Freiberga Anete
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Kondrāts Elvis
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
2.1.1 grupa
Pierhuroviča Anna
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Bērziņa Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko
Vanaga Jana, Voiko Laura
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko.
Vanaga Jana, Voiko Laura
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Baltkājs Jānis
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
1 gr.
09.09.2019-03.11.2019
Sākot ar 11. septembri
Freiberga Anete
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.2 grupa
Kondrāts Elvis
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1,1,1 grupa
Pierhuroviča Anna
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Bērziņa Dace
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
Zirnītis Agris
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko.
Vanaga Jana, Voiko Laura
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.10.2019
2 stundas I.Bērziņa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Bērziņa Inese
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
29.10.2019-22.12.2019
4.1 grupa, pēdējās 8 ned.
Kozulāne Ance, Visocka Alīna
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ilgažs Agris
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.2 grupa
Kondrāts Elvis
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1,1,1 grupa
Pierhuroviča Anna
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija
4-EN gr.
05.09.2019-21.11.2019
12 nedēļas
Freiberga Anete
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
1 gr.
07.10.2019-01.12.2019
Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
Zirnītis Agris
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko.
Vanaga Jana, Voiko Laura
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.10.2019
2 stundas I.Bērziņa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Bērziņa Inese
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
29.10.2019-22.12.2019
4.2 grupa pēdējās 8 ned
Kozulāne Ance, Visocka Alīna
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 2.1.1 grupas
Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.2 grupa
Kondrāts Elvis
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
4.1 grupa
Zirnītis Agris
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-27.10.2019
1.1.1.,1.1.2. gr.
Cīrule Agate
A313. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
From second week
Freiberga Anete
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
1 gr.
29.10.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa, pēdējās 8 ned
Visocka Alīna
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2019-01.12.2019
Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dūrītis Ilmārs
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4,1 grupa
Baltkājs Jānis
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 un 2.1.1 grupas
Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
4.1 grupa
Zirnītis Agris
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-27.10.2019
1.1.1.,1.1.2. gr.
Cīrule Agate
A313. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1,1,2 grupa
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.2 grupa
Mālniece Aija
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.1. gr.
Kondrāts Elvis
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2019-01.12.2019
Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēlas L.Voiko
Vanaga Jana, Voiko Laura
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko
Vanaga Jana, Voiko Laura
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4,1 grupa
Baltkājs Jānis
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
4.2 grupa
Zirnītis Agris
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.1 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.10.2019
1.2.1. gr.
Cīrule Agate
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1,1,2 grupa
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.2 grupa
Mālniece Aija
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.1. gr.
Kondrāts Elvis
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2019-01.12.2019
Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēlas L.Voiko
Vanaga Jana, Voiko Laura
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko
Vanaga Jana, Voiko Laura
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.2 grupa. Otradienās 17:30-18:15 praktiņi 31.11-17.12.2019
Baltkājs Jānis
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-15.12.2019
4.2 grupa
Zirnītis Agris
D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2019-24.10.2019
4.1 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
1 gr.
29.10.2019-22.12.2019
1.2.1 grupa, pēdējās 8 ned.
Visocka Alīna
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.10.2019
1.2.1. gr.
Cīrule Agate
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 grupa
Aveniņa Liene
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1.2.1 grupa
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.1. gr.
Kondrāts Elvis
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2019-01.12.2019
Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-20.10.2019
2.1.1 grupa, pirmās 7 nedēļas, 2 stundas I.Bērziņa
Bērziņa Inese, Pigiņka-Vjačeslavova Inga
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
02.09.2019-22.12.2019
4.2 grupa. Otradienās 17:30-18:15 praktiņi 31.11-17.12.2019
Baltkājs Jānis
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
1 gr.
29.10.2019-22.12.2019
2.1.1 grupa, pēdējās 8 ned.
Visocka Alīna
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi
1 gr.
29.10.2019-22.12.2019
1.1.1 grupa, pēdējās 8 ned.

F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-15.12.2019
1.2.1 grupa
Pierhuroviča Anna
D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-20.10.2019
2.1.1 grupa, pirmās 7 nedēļas, 2 stundas I.Bērziņa
Bērziņa Inese, Pigiņka-Vjačeslavova Inga
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.11.2019-26.11.2019
4,1 grupa
Baltkājs Jānis
B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.1 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.2 grupa
Stankeviča Dace
D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8