Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija 1 gr. 02.09.2019-27.10.2019 1-8 nedēļai. 2 stundas I.Bērziņa Bērziņa Inese, Pigiņka-Vjačeslavova Inga A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija 1 gr. 28.10.2019-08.12.2019 6 nedēļas sākot ar 28.10.19 Kozulāne Ance, Kļaviņa Alīna A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 25.11.2019-22.12.2019 1.1.2. gr. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 grupa Aveniņa Liene A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-15.12.2019 2.1.1 grupa Pierhuroviča Anna D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lekcija 1 gr. 02.09.2019-27.10.2019 1-8 nedēļai. 2 stundas I.Bērziņa Bērziņa Inese, Pigiņka-Vjačeslavova Inga A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Lekcija 1 gr. 28.10.2019-08.12.2019 6 nedēļas sākot ar 28.10.19 Kozulāne Ance, Kļaviņa Alīna A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Lekcija 1 gr. 02.09.2019-24.11.2019 Freiberga Anete A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 25.11.2019-22.12.2019 1.1.2. gr. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 grupa Aveniņa Liene A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1.2 grupa Aveniņa Liene A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-15.12.2019 2.1.1 grupa Pierhuroviča Anna D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Gorbačevska Dace A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko. Vanaga Jana, Voiko Laura A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4104 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana III Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.09.2019-03.11.2019 Sākot ar 11. septembri Freiberga Anete A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.2 grupa Aveniņa Liene A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-15.12.2019 1,1,1 grupa Pierhuroviča Anna D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Gorbačevska Dace A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko. Vanaga Jana, Voiko Laura A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Ilgažs Agris A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-15.12.2019 1,1,1 grupa Pierhuroviča Anna D125. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
12.30-13.15 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko. Vanaga Jana, Voiko Laura A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 2.1.1 grupas Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-27.10.2019 1.1.1.,1.1.2. gr. Meikulāne Agate A313. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2019-22.12.2019 1.1.2 grupa, pēdējās 8 ned Kļaviņa Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
13.30-14.15 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Lekcija 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 2.1.1 grupas Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-27.10.2019 1.1.1.,1.1.2. gr. Meikulāne Agate A313. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa Aveniņa Liene A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-15.12.2019 1,1,2 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
14.30-15.15 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija 1 gr. 07.10.2019-01.12.2019 Ilgaža Aija A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko Vanaga Jana, Voiko Laura A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.10.2019 1.2.1. gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa Aveniņa Liene A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 grupa Aveniņa Liene A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-15.12.2019 1,1,2 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
15.30-16.15 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi 1 gr. 07.10.2019-01.12.2019 Ilgaža Aija A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4105 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija I Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Pirmās 9 nedēļas J.Vanaga, pēdējās 7 nedēļas L.Voiko Vanaga Jana, Voiko Laura A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4112 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris B106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa, pēdējās 8 ned. Kļaviņa Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.10.2019 1.2.1. gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4110 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 grupa Aveniņa Liene A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-15.12.2019 1.2.1 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi 1 gr. 07.10.2019-01.12.2019 Ilgaža Aija A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-20.10.2019 2.1.1 grupa, pirmās 7 nedēļas, 2 stundas I.Bērziņa Bērziņa Inese, Pigiņka-Vjačeslavova Inga D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2019-22.12.2019 2.1.1 grupa, pēdējās 8 ned. Kļaviņa Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2017 Dzīvnieku, vides higiēna II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.10.2019-22.12.2019 1.1.1 grupa, pēdējās 8 ned. F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 25.11.2019-22.12.2019 1.1.2. gr. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3025 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija III Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-15.12.2019 1.2.1 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
17.30-18.15 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi 1 gr. 07.10.2019-01.12.2019 Ilgaža Aija A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4037 Vispārīgā patoloģija II Bt Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-20.10.2019 2.1.1 grupa, pirmās 7 nedēļas, 2 stundas I.Bērziņa Bērziņa Inese, Pigiņka-Vjačeslavova Inga D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-24.11.2019 1.1.2 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1.1 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
18.30-19.15 |
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi 1 gr. 07.10.2019-01.12.2019 Ilgaža Aija A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3020 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-24.11.2019 1.1.2 grupa Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |